Wydział: VIII Wydział Gospodarczy
Adres: ul. Mickiewicza 103
15-950 Białystok
Województwo: Podlaskie
Przewodniczący: SSR Katarzyna Dąbrowska - Doroszczyk Tel: (85) 66 56 308
Fax: (85) 66 56 308
Lista postępowań
2024
BI1B/GU/198/2024
Dariusz Mateusiak FHU MAKS TEAM (Bielsk Podlaski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GU/142/2024
Mirosław Pakuła (Llanelli, Wielka Brytania / UNITED KINGDOM )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/57/2024
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ART-BUD ARTUR KORNAK (Kolniszki)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/53/2024
Andrzej Mikulski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Jędruś" w spadku (Rajgród, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/44/2024
GOSPODARSTWO ROLNE GRZEGORZ KAŃSKI (Skaszewo Włościańskie)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/41/2024
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Marcin Turkot (Zalesie Stare, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/36/2024
GOSPODARSTWO ROLNE – SYLWIA SKIBNIEWSKA (Milewo, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/30/2024
GOSPODARSTWO ROLNO-HODOWLANE KRZYSZTOF I ANNA JUREWICZ (Konikowo)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/24/2024
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE GROT KAMIL PIEŃKOWSKI (Grajewo)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/22/2024
AKMA - MET PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ADAM PAWEŁ ŻOŁEK (Bruliny)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/19/2024
"Pani Księgowa" Usługi księgowo- kadrowe Grażyna Pieńkos (Szepietowo-Wawrzyńce)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/18/2024
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Elżbieta Mażewska (Sierakowo)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/16/2024
GOSPODARSTWO ROLNE BOGDAN KOSIARSKI (Rosochate Kościelne, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/15/2024
Wspólnik spółki cywilnej EASTGROUP - Kamil Krysiuk (Lipsk)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/14/2024
Wspólnik spółki cywilnej EASTGROUP - Tomasz Mańczuk (Lipsk)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/13/2024
Wolfpack transport Aneta Borowik (Białystok, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/12/2024
Łukasz Aramowicz PTHU Eweltrans (Długosiodło, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/11/2024
Usługi sprzątające Elżbieta Sidorek (Szypliszki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/9/2024
GOSPODARSTWO ROLNE MICHAŁ ROSTKOWSKI (Świerże-Panki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GR/6/2024
UBOJNIA ZWIERZĄT GRZEGORZ KRZYSZTOF WOJNIŁOWICZ, ROBERT JERZY WOJNIŁOWICZ SP. z o.o (Nowe Płoniawy)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/6/2024
GOSPODARSTWO HODOWLANE SŁAWOMIR ŁUKASIK (Łączki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/4/2024
Usługi transportowe Krzysztof Haraburda (Bargłów Kościelny)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/3/2024
Jacek Chmielewski CHMIELEWSKI USŁUGI TRANSPORTOWE (Bielsk Podlaski)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/2/2024
"BDT" Białostockie Doradztwo Techniczne Krzysztof Kulasza (Białystok)
Dodaj do monitorowania
2023
BI1B/GUp-s/594/2023
Teresa Maria Pstrągowska (Poryte-Jabłoń, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/587/2023
Mariola Bujno - GOSPODARSTWO ROLNO-HODOWLANE BUJNO KRZYSZTOF (Twarogi Lackie, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GU/568/2023
EUROPARTNER AKADEMICKI KLUB INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ (Białystok)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/557/2023
Zbigniew Kazimierz Kalinowski (Białystok, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/540/2023
Elżbieta Krystyna Glita (Wysokie Mazowieckie, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/473/2023
Andrzej Kopański (Stara Łomża przy Szosie, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/383/2023
Marta Kamont ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/311/2023
Krystyna Gauk ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BI1B/GU/714/2023
Krzysztof Borowski ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/303/2023
Beata Olechnowicz ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/294/2023
Katarzyna Rogalewska-Wasilewska (Białystok, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/292/2023
Eryk Krystosiak (Wojny-Szuby Włościańskie, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/279/2023
Bartłomiej Stanisław Paradowski (Wyszków, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BIBI1B/GUp-s/188/2023
Grzegorz Piotrowski ( Pobyłkowo Małe, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/182/2023
PLYT-BETONG ANDRZEJ MIERZEJEWSKI Usługi ogólnobudowlane (Kapice, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/176/2023
Marzena Przeździecka ( Krajewo-Korytki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/153/2023
Bartłomiej Brzozko ( Czarna Białostocka, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GU/141/2024
Marzanna Pakuła ( Llanelli , Wielka Brytania / UNITED KINGDOM )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/136/2023
Jolanta Gosiewska ( Wysokie Mazowieckie, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/135/2023
Karolina Suchcicka ( Ostrów Mazowiecka, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/129/2023
Agnieszka Stanisława Kosińska ( Siemiatycze, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/125/2023
Gospodarstwo Rolno-Usługowe Danuta Zawadzka (Gzy, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/120/2023
Krzysztof Szygałowicz ( Turośń Kościelna, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/118/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PAWEŁ SZULECKI (Rybienko Nowe)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/112/2023
Stanisław Świeciński o Marcin Świeciński wspólnicy "R & S" S.C. STANISŁAW, MARCIN ŚWIĘCIŃSCY (Białystok)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/110/2023
"KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI" ANDRZEJ RYRYCH (Gołdap)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/110/2022
GOSPODARSTWO ROLNE Andrzej Filipkowski (Rydzewo Szlacheckie)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/103/2023
Gospodarstwo Rolne Andrzej Morawski (Rudno Jeziorowe, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/102/2023
Przedsiębiorstwo Handlowo-Uslugowe "OMEGA" Wioletta Kacprzak (Bogusze)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/94/2023
Karolina Święcicka-Michalska ( Ostrołęka, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/93/2023
Usługi Transportowe Stanisław Malinowski (Wysokie Mazowieckie, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BY1B/GRz-nu/92/2023
Gospodarstwo Rolne Żaneta Chojnacka (Otorowo, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/90/2023
Zakład Mechaniczno - Wulkanizacyjny Karol Kalinowski (Nowe Kalinowo)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/76/2023
LUKMAR-TYNK-USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Łukasz Kalata (Małkinia Mała-Przewóz)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/65/2023
GOSPODARSTWO ROLNO-HODOWLANE BUJNO KRZYSZTOF (Twarogi Lackie)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/64/2023
EXPORT IMPORT SKUP SPRZEDAŻ DYSTRYBUCJA ZALEWSKI KRZYSZTOF LEWICKIE (Lewickie-Stacja)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/58/2023
SIEMDREW ZAKŁAD DRZEWNY PAWEŁ SIEMIENOWICZ (Czarna Wieś Kościelna)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/58/2023
UNITECH PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO HANDLOWE. TADEUSZ KURYŚ (Białystok)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/51/2023
Indywidualna Praktyka Lekarska - Sebastian Żukowski (Białystok)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/46/2023
GOSPODARSTWO ROLNE MŁODZIANOWSKI KRZYSZTOF (Załuskie Koronne)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/44/2023
DWÓR KOWALEWICE PIOTR KRASIŃSKI (Kowalewice Włościańskie)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/42/2023
Gospodarstwo Rolne Dariusz Świercz (Zamość, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GR/31/2023
Działalność Pogotowia Ratunkowego Kazimierz Kaczmarczyk (Siennica)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/31/2023
Gospodarstwo Rolne Barbara i Andrzej Łukowscy (Nowa Wieś, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GR/20/2023
Przedsiębiorstwo handlowo - usługowe "TROJAN" Katarzyna Trojan (Ełk)
Dodaj do monitorowania
BB1B/GRz/15/2023
ARKAOL PAVING SERVICES Arkadiusz Kowacz (Dankowice, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/10/2023
GOSPODARSTWO ROLNE Marcin Sternik, Waldemar Sternik i Barbara Sternik (Trojanówek)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/9/2023
Barbara Sternik Gospodarstwo Rolne Marcin Sternik, Waldemar Sternik i Barbara Sternik (Trojanówek, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GR/8/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH "OSTRADA" SP. z o.o. (Ostrołęka)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GR/5/2023
Biuro Rachunkowe " Rachmistrz " Bożena Augustyniak (Białystok)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/4/2023
Technika Grzewcza i Basenowa POOL-TERM Andrzej Kondzior (Białystok)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp/3/2023
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ GIN-MEDICUS SP. z o.o. (Wyszków)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp/2/2023
"SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W GOŁDAPI (Gołdap)
Dodaj do monitorowania
2022
BI1B/GU/591/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO BARED ANNA DZIENISOWICZ-BURNIAK (Białystok)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/513/2022
Marzena Kalinowska (Gładczyn Szlachecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/512/2022
Mariusz Kalinowski (Gładczyn Szlachecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/403/2022
Wioleta Żaborowska (Poszeszupie-Folwark, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/489/2022
"LIMIR" ROMUALD RYSZARD KOTOWICZ wspólnik spółki cywilnej (Klepacze)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/473/2022
Stanisław Augustyniak (Bielsk Podlaski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/408/2022
Mirosława Anna Jaroszewicz-Łojewska (Białystok, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/373/2022
Karol Jan Niesłuchowski (Ostrów Mazowiecka, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/334/2022
Urszula Patrycja Krzykwa-Kalinowska (Ełk, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
WA1M/GRz/22/2023
Elektro KamPo Instalacje elektryczne Kamil Pogorzelski (Olszewo-Borki)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/274/2022
Radosław Aleksander Buczyński (Czeremcha, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GUp-s/242/2022
Piotr Paweł Szkopek (Białebłoto-Stara Wieś, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GU/181/2023
Weronika Gasperaniec (Swansea , Wielka Brytania / UNITED KINGDOM )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/119/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG Adam Czarnecki (Porosły-Kolonia)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/100/2022
PAKA PLUS TRUCK HELP & RENT Grzegorz Puchalski (Białystok)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/81/2022
Firma Usługowo - Handlowa Dariusz Winecki (Małkinia Górna)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GU/59/2022
1. USŁUGI BUDOWLANO-HANDLOWE "BUD-MAT" RAFAŁ MATULKA; 2. BUD-MAR Rafał Matulka - wspólnik spółki cywilnej (Białystok)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/41/2022
FKU - Finanse Kredyty Ubezpieczenia Artur Syperek (Suwałki)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz-nu/38/2022
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe, Michał Subda (Niemiry, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/34/2022
WOJCIECH KLUCZEK Hodowla Brojlerów Wojciech Kluczek (Perzanowo)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/33/2022
Gospodarstwo Rolne Robert Gutowski (Orłowo, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/25/2023
Hurtownia Owoców i Warzyw "LIMONKA" Marek Chodkowski (Pułtusk)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/20/2022
Gepard Grzegorz Zieleniewski (Bielsk Podlaski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GR/18/2023
GOSPODARSTWO ROLNO-HODOWLANE WŁODZIMIERZ STRZESZEWSKI (Strzeszewo)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/18/2022
Gospodarstwo Rolne Witold Popielarczyk Bożena Popielarczyk (Klimki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/14/2022
GOSPODARSTWO ROLNE EWA I MAREK KRZEWSCY (Konopki-Pokrzywnica)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/12/2023
MarTynki MAREK PIEŃCZYKOWSKI (Kulesze-Chobotki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/11/2023
Marcin Sternik - Gospodarstwo Rolne Marcin Sternik, Waldemar Sternik i Barbara Sternik (Trojanówek)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GR/11/2022
GOSPODARSTWO ROLNE DAMIAN SZCZERBA (Podhorodnianka, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/5/2022
Gospodarstwo Rolne Mirosław Perzanowscy (Raki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/2/2023
Gospodarstwo Rolne Aneta Glinka (Głażewo-Święszki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PL1P/GRz-nu/18/2022
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Szczechowicz (Kocewo, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BI1B/GR/1/2023
Andrzej Grzybowski Firma Usługowo Rolna "JĘDRUŚ" (Milewo-Rączki)
Dodaj do monitorowania
2021
VIII GU 503/21
Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "TOM-KAR" Tomasz Krajewski (Zielonówek)
Dodaj do monitorowania
VIII GUp 349/21
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "CAR - BIZ" MAREK SŁYŻ (Nowa Wieś Ełcka)
Dodaj do monitorowania
VIII GUp 98/21
BIELMLEK Spółdzielnia Mleczarska w Bielsku Podlaskim (Bielsk Podlaski)
Dodaj do monitorowania
VIII GRz 81/21
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Radziszewski Piotr (Nowe Piekuty)
Dodaj do monitorowania
VIII GRz 28/21
Gospodarstwo Rolne Plona Bernarda i Plona Przemysław (Zbójnia)
Dodaj do monitorowania
VIII GR 27/21
Gospodarstwo Rolne Wilkowski Kazimierz i Zofia (Płoniawy-Bramura)
Dodaj do monitorowania
VIII GRz 17/21, VIII GRz 16/21
Godlewski Michał i Paweł Maleszewski wspólnicy Perfect Wash s.c. (Białystok)
Dodaj do monitorowania
VIII GRz 13/21
PIOAR Transport Krajowy i Międzynarodowy Kamil Szwarczewski (Kalinowo)
Dodaj do monitorowania
VIII GRs 10/21
Zakład Obsługi Rolnictwa „BIRAWIT Witold Januszewski Bogusława Januszewska (Szczuczym)
Dodaj do monitorowania
VIII GRs 7/21
Firma Handlowo-Usługowa Zalewska Małgorzata oraz Gospodarstwo Rolne (Hołówki Duże)
Dodaj do monitorowania
2020
VIII GUp 80/20
MDOM PROJEKT Pracownia Architektury Bartosz Krzywicki (Białystok)
Dodaj do monitorowania
VIII GUp 27/20
Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych BIAŁYSTOK Sp. z o.o. (Białystok)
Dodaj do monitorowania
VIII GRz 18/21
Anna Kondrat Gabinet Stomatologii Zachowawczej i Estetycznej (Ełk)
Dodaj do monitorowania
VIII GRs 8/20
REKTOS PLUS K. Wasilewski, R. Załąski, S. Piktel Sp. J. (Zabłudów)
Dodaj do monitorowania
VIII GRp 7/20
SOLARIUM SŁONECZNE STUDIO - Natalia Głażewska (Maków Mazowiecki)
Dodaj do monitorowania
2019
VIII GUp 212/19
Andrzej Zygmunt Sęk ZRI Zakład Robót Instalacyjnych (Ostrołęka)
Dodaj do monitorowania
VIII GUp 186/19
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne MOTOZBYT Sp. z o.o. (Suwałki)
Dodaj do monitorowania
VIII GUp 143/19
OSTROŁĘCKI RUCH WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Ostrołęce (Ostrołęka)
Dodaj do monitorowania
VIII GRp 25/19
Przedsiębiorstwo Budowlane EKO-SYSTEM Kostro, Radlmacher Sp. J. (Białystok)
Dodaj do monitorowania
VIII GRp 14/19
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HAST Hanna Kuciel (Małkinia)
Dodaj do monitorowania
2018
VIII GUp 131/18
Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. (Suwałki)
Dodaj do monitorowania
VIII GUp 26/18
Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne Sp. z o.o. (Białystok)
Dodaj do monitorowania
VIII GRp 18/18
Elżbieta Główka - Gabinet Lekarski obecnie MED-VIP Sp. z o.o. (Białystok)
Dodaj do monitorowania
VIII GRp 17/18
Aneta Mossakowska Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe OMEGA (Rzecghowo Wielkie)
Dodaj do monitorowania
2017
VIII GUp 23/17
Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe KOMSERWIS Sp. z o.o. (Białystok)
Dodaj do monitorowania
VIII GRp 10/17
Laszuk Eugeniusz prowadzący Gospodarstwo Rolne Eugeniusz Laszuk, Irena Laszuk (Nurzec-Stacja)
Dodaj do monitorowania
2016
VIII GUp 108/16
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcyjno Handlowe JATEGRA Sp. z o.o. (Przasnysz)
Dodaj do monitorowania
VIII GUp 93/16
Pracownia Projektowa i Ochrony Środowiska Sp. z o.o. (Ostrołęka)
Dodaj do monitorowania
VIII GUp 76/16
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe STAN Import-Export Stanisław Stankiewicz (Suwałki)
Dodaj do monitorowania
VIII GUp 41/16
Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Handlowo-Usługowe ZBYSZKO Sp. z o.o. (Nowogród)
Dodaj do monitorowania
VIII GUp 39/16
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MILAND Sp. z o.o. (Białystok)
Dodaj do monitorowania
2013
2012