Wydział: V Wydział Gospodarczy sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych
Adres: ul. Warszawska 44
25-312 Kielce
Województwo: Świętokrzyskie
Przewodniczący: SSR Dorota Tylus-Chałońska Tel: (41) 349 57 91 do 93
Fax: (41) 349 57 99
Lista postępowań
2024
KI1L/GU/176/2024
Katarzyna Kolanowska (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GU/138/2024
FIRMA REMONTOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Stara Zbelutka)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/116/2023
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "KUBUŚ" Piotr Andzel (Opatów)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GU/102/2024
"SANPROJ" USŁUGI PROJEKTOWE BARBARA BOWNIK (Ostrowiec Świętokrzyski)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/70/2024
Małgorzata Zwolińska (Skarżysko-Kamienna, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/27/2024
TOMASZ MALINOWSKI "MALINA TRANSPORT & LOGISTIK" (Wola Wiśniowa)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/24/2024
JAKUB ADAMCZYK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-UŁUGOWE "GRANITECH" (Ostrowiec Świętokrzyski)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/23/2024
Mariia Kretska Praktyka Lekarska Ogólna (Bogucice Drugie)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/23/2024
GOSPODARSTWO ROLNE KRÓL ARTUR,KRÓL DOROTA (Prząsław, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/20/2024
GRZEGORZ JANASZEK Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "GREGMAR" (Suków)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/20/2024
Stanisław Szydłowski (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/18/2024
GOSPODARSTWO ROLNE KRÓL ARTUR,KRÓL DOROTA (Prząsław, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/17/2024
DOMINIKA WÓJTOWICZ-NABOLSI EUROSTAR TRADE (Ostrowiec Świętokrzyski)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/14/2024
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe AGROBUD Paweł Cieślik (Starachowice)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/11/2024
Anna Wiącek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe (Huta Nowa)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/9/2024
Mateusz Grudniewski Firma Handlowo-Usługowa (Starachowice)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/7/2024
Gospodarstwo Rolne Grażyna Masłowska (Książnice, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/6/2024
Usługi remontowo- budowlane Dariusz Szustak (Strawczyn, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/4/2024
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GERC" (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/3/2024
AGNIESZKA BANATKIEWICZ PRAKTYKA DENTYSTYCZNA I EDUKACJA (Kielce)
Dodaj do monitorowania
2023
KI1L/GUp-s/423/2023
Patrycja Rumieńczyk (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/402/2023
Magdalena Jackiewicz (Kazimierza Wielka, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/389/2023
Ryszarda Czajka (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/351/2023
Aleksandra Maj (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/337/2023
Wiesława Kozieł (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/315/2023
Krzysztof Jońca (Tursko Wielkie-Kolonia, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/300/2023
Mirosław Kuzka (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/281/2023
Mariola Grześkiewicz-Kalbarczyk (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/274/2023
Mariusz Ferenc (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/264/2023
Dariusz Jakubowski (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/248/2023
Dawid Krzemiński (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/239/2023
Milena Kowalczyk (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/228/2023
Renata Pawłowska (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/213/2023
Grażyna Renduda (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/182/2023
Elżbieta Słowik (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/178/2023
Karol Szumielewicz ( Skarżysko-Kamienna, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/169/2023
Paweł Słomiany (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/163/2023
Magdalena Ewelina Szczęk ( [object Object], Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/162/2023
Joanna Juszczyk (poprzednio Ćwiszewska) ( Skarżysko-Kamienna, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/157/2023
Małgorzata Ziemniak (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/131/2023
Paweł Zygmunt Siemieniuch ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/128/2023
Katarzyna Edyta Niedbała ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/125/2023
Marcin Abramczyk ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KR1S/GUp-s/118/2024
1.MAJ-MAR MARCIN STOLARSKI 2.MARCIN STOLARSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ J&S (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/115/2023
Katarzyna Marta Siemieniuch ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/109/2023
Przedsiębiorstwo Usługowo Transportowo Handlowe "MATIKS" Mateusz Pastuszka (Niwy)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/104/2023
Małgorzata Kucewicz ( Skarżysko-Kamienna, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/102/2023
Grzegorz Rykowski ( Skarżysko-Kamienna, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/97/2023
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SILOTRANS AT Adriana Tarach (Brzegi)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/97/2023
Weronika Tomaszewska ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/93/2023
SPECJALISTYCZNE USŁUGI PORZĄDKOWO - CZYSTOŚCIOWE CLEAN PLUS MAŁGORZATA WROŃSKA-RAK (Pierzchnica)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/92/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE DAWIDPOL DARIUSZ SZYMCZYK (Pilczyca)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/91/2023
Zakład Produkcyjno-Usługowy "ZNAK" Ryszard Kosmala (Starachowice)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/91/2023
Sebastian Romanowski ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/89/2023
Mateusz Segieta Firma Handlowo-Usługowa "MATEX" (Małogoszcz)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/89/2023
Sylwester Garbarczyk ( Skarżysko-Kamienna, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/84/2023
Gospodarstwo Rolne ,,ANIROL" (Brzezinki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/82/2023
Hanna Kwiatkowska ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/63/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWO - PRODUKCYJNE "BEST" WOJCIECH ARCZEWSKI (Ostrowiec Świętokrzyski)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/74/2023
ZBROJA JACEK ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY (Skarżysko-Kamienna)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/71/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "BETIX" KRZYSZTOF LALEWICZ (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/71/2023
Zbigniew Kierkowski (Skarżysko-Kamienna, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/69/2023
Damian Konarski Firma Transportowa KONAR-TRANS (Boronice)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/65/2023
Patrycja Bożena Chojnacka ( Starachowice, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/64/2023
Jerzy Fronczek ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/55/2023
"MATI - TRUCK" F.H.U. Wojciech Harchut (Sandomierz, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/51/2023
Przedsiębiorstwo Instalacyjne KAMRAD Mirosława Kogut (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/51/2023
Beata Wziątek ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/47/2022
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA " MAX KOP" Sebastian Jarosiński (Skarżysko-Kamienna)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/46/2023
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "JUREX" Jerzy Tworzewski (Ostrowiec Świętokrzyski)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/39/2023
Przedsiębiorstwo Usługowe AD-MARN Adrian Szymczyk (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/38/2023
Barbara Mikołajczyk (Kostomłoty Pierwsze, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/31/2023
EDYTA MUSIAŁ-TEWIŃSKA USŁUGI REHABILITACYJNO - MEDYCZNE (Kamienna Wola)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/29/2023
1. Firma Handlowa CLASSIC Adam Gazda 2. Adam Gazda Wspólnik Spółki Cywilnej MODERN (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GU/28/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TELEENERGETYCZNYCH INSTAL - SERWIS SP. z o.o. (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/27/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "CHALEWSKI" DARIUSZ CHALEWSKI (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/5/2024
ROBERT KACZOR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "AB-KARB-2" (Końskie)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/24/2023
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA SGBUD SEWERYN GRABKA (Kielce, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/24/2023
Adrian Działek (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
RA1R/GRz-nu/15/2023
PPHU BUGAND Andrzej Bugała (Szydłowiec, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-Sąd-upr/14/2023
Konrad Maruszczak ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GR/13/2023
SZCZEPAŃCZYK JOLANTA FIRMA GASTRONOMICZNA 'GRACJA' (Jędrzejów)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/13/2023
RAFAŁ DRABIK USŁUGI TRANSPORTOWE "RAFATRANS" (Skarżysko-Kamienna)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp/9/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE DOMSKŁAD SP. z o.o. (Bilcza)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp/5/2022
Małgorzata Nowak ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/4/2023
Irena Kaczmarska (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp/25/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE AMID Sp. z o.o. (Kielce)
Dodaj do monitorowania
2022
KI1L/GU/464/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO "BUDWOD" Sp. z o.o. (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GU/371/2022
INNOVATIVE PACKING SOLUTIONS POLAND SP. z o.o. (Skarżysko-Kamienna)
Dodaj do monitorowania
V GU 342/21
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE IMPORT - EKSPORT Sp. z o.o. (Wola Kopcowa)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/331/2022
Arkadiusz Witkowski (Skarżysko-Kamienna, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/330/2022
Dariusz Gwoździk (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/323/2022
Wojciech Chamera (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/295/2022
Mateusz Borcuch (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GU/276/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "PRECYZJA" SP. z o.o. (Staszów)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/264/2022
Inga Frejlich (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/261/2022
Urszula Soińska (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/226/2022
JANINA Kaczmarska (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/214/2022
Małgorzata Moroń (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/202/2022
Kamil Dariusz Wojtas (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/174/2022
Dagmara Komuniewska - Chabior (Mierzyn, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GUp-s/164/2022
Piotr Jarosław Jakutowicz (Masłów Pierwszy, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/50/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO BUDOWLANE PAWEŁ PERLAK (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/42/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "TRANSYCH" Agnieszka Sych (Janik)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/31/2022
SDF "PROJEKT" PROJEKTY TECHNOLOGICZNE RAFAŁ KRZYSIEK (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz-nu/19/2022
BDZ BUDUJEMY DOMY ZAWODOWO TOMASZ NIECKUŁA (Eustachów Duży)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/18/2023
ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO I USŁUGI KONTROLNO-POMIAROWE NADZÓR I PROJEKTOWANIE MAREK DĘBOWSKI (Końskie)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/17/2023
Mariusz Zygadło Gospodarstwo Rolne (Gozna, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/11/2022
ZAKŁAD STOLARSKO-REMONTOWY KAZIMIERZ PUŁAWSKI (Skarżysko-Kamienna)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/10/2022
1.Salon Fryzjerski "Nina" Nina Piorunowicz 2.GYM LINE & FITNESS CLUB Nina Piorunowicz (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/8/2022
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DANI Dariusz Niedziela (Starachowice)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/6/2022
SPECJALISTA PSYCHOTERAPII UZALEŻNIEŃ I WSPÓŁUZALEŻNIENIA ALEKSANDRA NYĆMAN (Kielce)
Dodaj do monitorowania
KI1L/GRz/6/2023
ŁUKASZ ISKRA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "CARS-DIAG" (Skarżysko-Kamienna)
Dodaj do monitorowania
2021
2020
V GUp 258/20
Wytwórnia Materiałów Budowlanych GMS Sp. J. Jarosław Gołda Wojciech Mąka (Starachowice)
Dodaj do monitorowania
V GUp 11/20
Jan Maziarz "Przewozy Międzynarodowe International Truck Europa" "Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów" (Chwałki)
Dodaj do monitorowania
V GRz 10/20
Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych INSAN Tadeusz Nowak (Kielce)
Dodaj do monitorowania
V GRs 2/20
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim S.A. (Ostrowiec Świętkorzyski)
Dodaj do monitorowania
2019
2016
V GUp 131/16
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe AGAT Sp. z o.o. (Kielce)
Dodaj do monitorowania
V GUp 122/16
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Brodach Iłżeckich (Brody)
Dodaj do monitorowania
2015
V GUp 38/15
MINI WOKA Sp. Jawna Zbigniew Wróblewski, Rober Bimek (Ostrowiec Świętokrzyski)
Dodaj do monitorowania
V GUp 26/15
KULJASZ Sp. Jawna - W. Kuliński, Sz. Kuliński (Skarżysko-Kamienna)
Dodaj do monitorowania
V GUp 24/15
Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska i Melioracji HYDROMEL Sp. z o.o. (Końskie)
Dodaj do monitorowania
2014
2013
V GUp 25/13
Krzysiek Jarosław i Krzysiek Szymon wspólnicy Motomarket Auto-Części s.c. (Kielce)
Dodaj do monitorowania
V GUp 20/13
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Kielcach S.A. (Kielce)
Dodaj do monitorowania
V GUp 19/13
Zamojski Wojciech i Zamojski Mirosław wspólnicy Papirus s.c. (Kielce)
Dodaj do monitorowania
V GUp 15/13
Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne "Geomap" Sp. z o.o. (Kielce)
Dodaj do monitorowania
2012
2011
2010