Wydział: V Wydział Gospodarczy - Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych
Adres: ul. Słowackiego 5
97-300 Piotrków Trybunalski
Województwo: Łódzkie
Przewodniczący: SSR Marcin Żurawski Tel: (44) 649-42-21
Fax: (44) 649-42-21
Lista postępowań
2024
PT1P/GU/262/2023
"AL.-BASHIR" SPÓŁKA JAWNA ANDRZEJ KAŁUCKI, ANNA KAŁUCKA (Piotrków Trybunalski)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GU/78/2024
INSTAL- ZED FIRMA PRYWATNA Zbyszek Dudkiewicz (Piotrków Trybunalski)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/56/2024
Ireneusz Pawełczyk (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/53/2024
Agnieszka Patryarcha (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/51/2024
Katarzyna Milczarek (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/39/2024
Barbara Kaczmarczyk (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PL1P/GRz-nu/20/2024
Cezary Szwejkowski USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE (Damięty-Narwoty)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz-nu/15/2024
DOMINO - Okna Drzwi Rolety DAMIAN DOMINIKOWSKI (Bełchatów)
Dodaj do monitorowania
OL1O/GRz-nu/15/2024
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "SZERSZEŃ" ANNA SZERSZYŃSKA-ZAWISZA (Bartoszyce)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/12/2024
Krystian Ciemniewski (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz-nu/11/2024
PRZEMYSŁAW MAŚLANKIEWICZ wspólnik VANILLA S.C. oraz Przemysław Maślankiewicz EUROLAND (Tuszyn)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz/8/2024
BLACH-DECKER, Przemysław Palus (Włodzimierzów, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
2023
PT1P/GUp-s/294/2023
Małgorzata Cieślak (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/284/2023
Mirosław Książczyk (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/283/2023
Mariusz Szczepański (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/264/2023
Urszula Maciejczyk (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/251/2023
Marzena Wronkiewicz (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/244/2023
Konrad Dziedziński (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/238/2023
Monika Czarnota ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp/6/2023
WARSZTAT PRODUKCYJNO-PRZEMYSŁOWY - W.P.P. ZDZISŁAW LITYŃSKI (Biłgoraj)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/210/2023
Włodzimierz Świderek (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/195/2023
Włodzimierz Babczyński (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/189/2023
Zbigniew Krasoń ( Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/182/2023
Andrzej Piotrowski (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/153/2023
Agnieszka Walenczak (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/146/2023
Zbigniew Cieślik ( Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GU/146/2023
Roksana Stępień ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/143/2023
Mariusz Rzeźniczak ( Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GU/123/2023
Małgorzata Babczyńska (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/120/2023
Maria Jadwiga Wójciak ( Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/118/2023
Jerzy Majerowicz ( Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/111/2023
Waldemar Stanisław Śpiewak (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/110/2023
Małgorzata Conrad ( Kruszewiec-Kolonia, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/109/2023
Anna Zofia Florczyk ( Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/107/2023
Marcin Ałaszewski ( Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/105/2023
Małgorzata Rodowska ( Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/86/2023
Wieńczysława Dębiec ( Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/81/2023
Katarzyna Pastuszka ( Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/80/2023
Janusz Pastuszka ( Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/72/2023
Paweł Szcześniak ( Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/67/2023
Mirosław Skowroński ( Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/64/2023
Monika Sosnowska ( Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/52/2023
Paweł Kapuściński ( Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/108/2023
Małgorzata Stańczyk ( Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/39/2023
Waldemar Maślanka ( Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz-nu/30/2023
TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY GRZEGORZ SĘDZIAK (Kolonia Łaznów)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz-nu/28/2023
KOWBUD BIS S. C. ANNA KOWALSKA-PACIOREK , ŁUKASZ PACIOREK (Biłgoraj)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz-nu/27/2023
Anna Kowalsks-Paciorek KOWBUD BIS S. C. ANNA KOWALSKA-PACIOREK ,ŁUKASZ PACIOREK SKRÓT KOWBUD BIS S.C. (Biłgoraj)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz/25/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ELMATIC" TOMASZ WRONA (Wola Blakowa)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz/22/2023
PRYWATNA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA "MUSTANG" JAKUB PARDEL (Piotrków Trybunalski)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/19/2023
Karolina Szymkowska (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz/13/2023
KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO BIURO RACHUNKOWE LICZYDŁO ELŻBIETA RUDNICKA (Piotrków Trybunalski)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/9/2023
Monika Michałowska (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz/4/2023
SEJ - PRO BIURO PROJEKTOWE Ewelina Bożyk (Tomaszów Mazowiecki)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GR/3/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "KAMEKS" AGNIESZKA GOŁĄB (Grębenice)
Dodaj do monitorowania
2022
PT1P/GUp-s/214/2022
Radosław Wierzch (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/210/2022
Anna Mieszczankowska (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/208/2022
Katarzyna Mrówczyńska (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/181/2022
Maksim Linkiewicz (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/175/2022
Andrzej Winnicki (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/169/2022
Sylwester Łaszczewski (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/166/2022
Dariusz Duszyński (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/162/2022
Monika Aleksandra Górska (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/160/2022
Marzena Jochymek-Sobczyk (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/158/2022
Małgorzata Kondras (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/154/2022
Martyna Borzyńska-Figas (Włodzimierzów, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/149/2022
Magdalena Janusz (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/139/2022
Krystyna Szymańska (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/136/2022
Aleksander Szymański (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/133/2022
Patryk Lewandowski (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/132/2022
Daria Kielanowska (Piotrków Trybunalski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/129/2022
Renata Niedziółka (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/106/2022
Zbigniew Stolarczyk (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GUp-s/105/2022
Bernadetta Stolarczyk (Tomaszów Mazowiecki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz-nu/17/2022
FATWOOD Handel Artykułami Drzewnymi Damian Kapka (Tychów, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz-nu/10/2022
Jacek Marcioch Firma Handlowo-Usługowa MAR-BUD (Radomsko)
Dodaj do monitorowania
PT1P/GRz/6/2022
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY KOWBUD ZDZISŁAW KOWALSKI (Biłgoraj)
Dodaj do monitorowania
2021
V GUp 268/21
Artur Kułak Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "EUROSERWIS" (Kamieńsk)
Dodaj do monitorowania
V GU 74/21
Przedsiebiorstwo - Produkcyjno - Handlowo - Usługowe AGRO-DRÓB Sp. z o.o. (Kol. Dobroszyce )
Dodaj do monitorowania
V GUp 65/21
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARDEX Arkadiusz Dziomdziora (Piotrków Trybunalski)
Dodaj do monitorowania
V GRz 12/21
SEBASTIAN NOWAKOWSKI Firma "EUROTEX " Profesjonalna odzież i obuwie robocze (Kobiele Wielkie)
Dodaj do monitorowania
2020
2017
2016
2015
2013
2012
2011