Lista sądów
Doradcy
Restrukturyzacyjni
Wyszukaj
Przetargi
Moje konto
Strona główna
Lista Doradców Restrukturyzacyjnych
Doradca Restrukturyzacyjny Martyna Antosiewicz-Zając, nr licencji. 1562, Warszawa
Wszystkie
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
Doradca Restrukturyzacyjny Martyna Antosiewicz-Zając, nr licencji. 1562, Warszawa
Adres:
Skrytka pocztowa nr 44, UP Warszawa 84, ul. Senatorska 40
00-095 Warszawa
Tel:
504-453-487
Województwo:
Mazowieckie
Kontakt z doradcą restrukturyzacyjnym
Lista postępowań
Filtruj:
upadłość przedsiębiorców
upadłość konsumencka
postępowania restrukturyzacyjne
WA1M/GU/89/2024
ROOM SERVICES TRANSPORTS SP. Z O.O. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
WA2M/GUp-s/103/2024
Piotr Jachimowicz (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
KZ1A/GRz-nu/44/2023
PPHU Dawid Nowak (Pruszków)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
OP1O/GRz-nu/32/2023
ANA TRANS ANNA MUCHA (Niemodlin)
Sąd Rejonowy w Opolu
WA2M/GUp-s/699/2023
DANIEL WIĘCH ( Miąse, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
KR1S/GRz-nu/102/2023
ZALIPIE AUTO CLASSIC JANUSZ BODUCH (Zalipie)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
LE1L/GRz-nu/6/2023
REHABILITACJA Marta Konieczka (Legnica)
Sąd Rejonowy w Legnicy
GL1G/GRz/11/2023
GRUPA ZEJLER JACEK ZEJLER (Tarnowskie Góry)
Sąd Rejonowy w Gliwicach
WA1M/GUp/67/2023
INTERNATIONAL CENTER OF EVENTS II Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
LU1S/GUp-s/564/2022
Bożena Łukasiuk (Sokołów Podlaski, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
BB1B/GRz-nu/23/2022
Biuro Turystyczne Gronie Daniela Guziur-Pilch (Ustroń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
LU1S/GUp-s/448/2022
Jolanta Łachecka (Sokołów Podlaski, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
WA1M/GU/495/2022
INOFFICE GROUP Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
GL1G/GRz-nu/45/2022
TOMASZ WEBER FIRMA TRANSPORTOWO USŁUGOWA "SOKÓŁ" (Zabrze)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
LU1S/GUp-s/371/2022
Adrian Sroka (Szymankowszczyzna, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
KR1S/GRz-nu/101/2022
Agnieszka Adamczyk P.P.H.U. "Guliczek" (Krynica-Zdrój)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
LU1S/GUp-s/328/2022
MAREK SOMLA (Siedlce, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
BI1B/GRz-nu/58/2022
BIO-ROL Sp. z o.o. (Czyżew)
Sąd Rejonowy w Białymstoku
LU1S/GUp-s/231/2022
Grzegorz Kratiuk (Siedlce)
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
LU1S/GUp-s/223/2022
Włodzimierz Józwik (Wojcieszków)
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
LU1S/GUp-s/195/2022
Rafał Tymoniuk (Staw)
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
U1S/GUp-s/182/2022
Marek Gajewski (Gardzienice Drugie)
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
LU1S/GUp-s/183/2022
Joanna Piętka (Maciejowice)
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
IX GUp 621/21
Kuniewicz Dominik (Sławatycze)
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku