Wydział: V Wydział Gospodarczy
Adres: ul. W. Warneńczyka 1
87-100 Toruń
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Przewodniczący: SSR Ryszard Kołodziejski Tel: tel. 56/ 67 76 000
Fax: 56/ 67 87 075
Lista postępowań
2024
TO1T/GUp-s/155/2024
Dorota Maria Chojnacka (Kowalewo Pomorskie, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/101/2024
Sylwia Anna (Stefańska) Bulińska (Kałdus, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GU/71/2024
Krzysztof Brzuszkiewicz (Aleksandrów Kujawski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/60/2024
Michał Gradowski i Ewelina Gradowska (Ostrowąs, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/24/2024
OSTOJA PARTNER OSTOJA-LNISKI WOJCIECH (Toruń, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/21/2024
Usługi transportowo-drogowe "ORZECH" Robert Orzechowski (Kowal)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/20/2024
HH4IT Solutions Agnieszka Danielewicz (Toruń, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/16/2024
Usługi transportowe produkcja i handel Przemysław Skowroński (Skępe)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/15/2024
Management Anna Bortkiewicz (Mała Nieszawka, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/14/2024
1) SILWER-PLAST 2) P.P.U.H. "BARMAK" RYSZARD KWIECIŃSKI (Wąbrzeźno)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/11/2024
USŁUGI DEKARSKIE FEL- DACH Kamil Felka (Godziszewy, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/9/2024
Ryszard Kaźmierczak (Aleksandrów Kujawski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/7/2024
Kubiak Paweł DREWPOL F.K.T. wspólnik spółki cywilnej DREWPOL-F.K.T. SPÓŁKA CYWILNA , FABISZEWSKI KRZYSZTOF, KUBIAK PAWEŁ ( SPÓŁKI CYWILNEJ: 9562114630) (Toruń, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/6/2024
Fabiszewski Krzysztof DREWPOL F.K.T DREWPOL F.K.T wspólnik spółki cywilnej DREWPOL-F.K.T. SPÓŁKA CYWILNA, FABISZEWSKI KRZYSZTOF, KUBIAK PAWEŁ ( SPÓŁKI CYWILNEJ: 9562114630) (Toruń, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
2023
TO1T/GU/699/2023
KLINIKA TLENOWA - TLENOTERAPIA HIPERBARYCZNA SP. z o.o. (Toruń)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/509/2023
Rafał Wojciechowski (Starorypin Rządowy, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/312/2023
Marcin Miłoński ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/311/2023
Karol Nowakowski ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/274/2023
HENRYKA FLORKIEWICZ (Kowalewo Pomorskie, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/261/2023
Wojciech Biniek ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/225/2023
Krzysztof Gogulski ( Kowalewo Pomorskie, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/141/2023
Monika Magdalena Lewandowska ( Grudziądz, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/117/2023
USŁUGI UBEZPIECZENIOWE"POLISA" Emilia Brozdowska (Chełmża)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/116/2023
ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH IRENEUSZ OCHOCIŃSKI (Stawki)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/102/2023
Firma Handlowo-Usługowa Agri-ko Paulina Kowalczyk (Stary Zbrachlin)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/95/2023
ZAKŁAD USŁUG MOTORYZACYJNO-DIAGNOSTYCZNYCH. OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW BEDNAREK SP.j. (Lubień Kujawski)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/92/2023
Mobilne Centrum Poligraficzno - Fotograficzne Jan Kotrych (Kolonia Święte)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/84/2023
CENTRUM ESTETYKI CIAŁA DOROTA NIEDZIÓŁKA FRYZJERSTWO I KOSMETYKA (Włocławek)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/78/2023
Indywidualne gospodarstwo rolne Andrzej Błażejewski (Kotowy, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/77/2023
Indywidualne gospodarstwo rolne Wioletta Błażejewska (Kotowy, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/69/2023
Pracownia Kamieniarska Grzelińscy PRAC-KAM Inez Grzelińska (Rożno-Parcele, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/65/2023
CIECHOCIŃSKA AGENCJA ARTYSTYCZNA - ANNA TERLECKA (Słońsk Dolny)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/65/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HENRYK I ZYGMUNT ZAWITOWSCY SP. J. (Chełmno)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/63/2023
Wojciech Falkenberg ( Wólka Paruszewska, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/56/2023
SALON FRYZJERSKI DAMSKO - MĘSKI "WIKTORIA" - EMILIA ZIEMKIEWICZ (Żabieniec)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/58/2023
Andrzej Nowiński - Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe HAN-POL (Zawdzka Wola)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/54/2023
Marta Nowak Twój warzywniak - warzywa i owoce pod dom (Grudziądz)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp/49/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE TAGMET POLSKA Sp. z o.o. (Lubicz Dolny)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/49/2023
Tomasz Nadworny - Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Usługowo-Handlowe "NADWORNY" (Radzyń-Wybudowanie)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/44/2023
Firma Usługowo - Handlowa - MAR-MUT Czmut Mariusz (Toruń)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/43/2023
Agnieszka Skowrońska (Aleksandrów Kujawski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/41/2023
TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY Dawid Tyburski (Rypin)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/39/2023
Andrzej Burysz INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA (Grudziądz)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/38/2023
FIRMA TRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWA "GOLMAT" PATRYK MATUSZEWSKI (Poćwiardowo)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/37/2023
GABINET WETERYNARYJNY "MILA" lek. wet. Emilia Chmielewska (Kowalewo Pomorskie)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp/35/2023
Mariola Bakuła-Nowakowska ( Brześć Kujawski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/23/2023
Sklep Spożywczo - Przemysłowy KACPER Katarzyna Ługiewicz (Golub-Dobrzyń)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/22/2023
Firma Instalacyjno Budowlana Marek Romanowski (Chełmonie)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/21/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO- USŁUGOWE MARMIEL MARIUSZ WOJTALEWICZ (Lubicz Górny)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/19/2023
Firma Handlowo Usługowa " ER-EM-KA" Monika Rojewska (Kowal)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp/15/2023
Agnieszka Świdnicka- Ambroszkiewicz (Toruń, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GU/5/2023
WŁOCŁAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO "PILASTER" Sp. z o.o. (Włocławek)
Dodaj do monitorowania
2022
TO1T/GU/482/2022
Jolanta Gęsicka (Portsmouth, Wielka Brytania / UNITED KINGDOM )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/464/2022
Hubert Patryk Spychalski (Brześć Kujawski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/428/2022
Bożena Grażyna Zaleśkiewicz (Kruszyny Szlacheckie, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/419/2022
Justyna Kaźmierczak (dawniej Mionskowska) (Grudziądz, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/335/2022
Agata Kisielewska (Aleksandrów Kujawski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/311/2022
ALEKSANDRA KRZYŻANOWSKA (Radzyń Chełmiński, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/294/2022
Zofia Ćwiklińska (Aleksandrów Kujawski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp-s/385/2022
Agnieszka Panejko (dawniej Fitzermann oraz Chrzanowska) (Grudziądz, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GR/12/2023
Firma Wielobranżowa "POLIMEX" Jarosław Kurkowski (Jabłonowo Pomorskie)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/17/2022
Firma Handlowo-Usługowa Rafał Czarnecki, Gospodarstwo Rolne Rafał Czarnecki (Radomin, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/32/2022
PODKRÓLEWICZ ROBERT PIOTR FIRMA TRANSPORTOWA KARO S.C. (Łysomice)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GUp/31/2022
Cezary Szarewicz vel Szerszeniewicz (Waganiec, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/31/2022
FIRMA TRANSPORTOWA ,,KARO'' S.C. Katarzyna Podkrólewicz (Łysomice)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/26/2022
Gospodarstwo Rolne Katarzyna Lendzionowska (Dzierżno, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/25/2022
Gospodarstwo Rolne Rafał Lendzionowski (Dzierżno, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/25/2022
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Łukasz Golon (Czołowo)
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/12/2022
GOSPODARSTWO ROLNE - ANDRZEJ ŚLEDZIANOWSKI (Piskorczyn, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/23/2022
Gospodarstwo Rolne Justyna Jastrzemska (Dębowa Łąka, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/22/2022
Gospodarstwo Rolne Krystian Milarski (Kotowy, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/21/2022
Gospodarstwo Rolne Marek Jastrzemski (Dębowa Łąka, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/16/2022
Gospodarstwo Rolne Katarzyna Czarnecka (Radomin, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz/11/2022
GOSPODARSTWO ROLNE GRZEGORZEWSKI JAN (Płonne, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
TO1T/GRz-nu/8/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNOLOGICZNE "POLWIND" Sp. z o.o. (Kaniewo)
Dodaj do monitorowania
2021
V GUp 421/21
Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji DROMETR Sp. z o.o. (Włocławek)
Dodaj do monitorowania
V GU 299/21
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ROLLS" Sp. z o.o. w likwidacji (Włocławek)
Dodaj do monitorowania
V GUp 56/21
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „AUTO-HANDEL” Konopacki Henryk (Chełmno)
Dodaj do monitorowania
V GUp 22/21
Beata Genert . Sklep Rogalik , sprzedaż wyrobów piekarniczych i cukierniczych. (Wilkowiczaki)
Dodaj do monitorowania
V GRp 4/21
Gospodarstwo Rolne Suszyński Leszek i Suszyńska Marzena (Wąpielsk)
Dodaj do monitorowania
V GRz 20/21
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWO - TRANSPORTOWA SŁAWOMIR HIŃCZEWSKI (Ciechocinek)
Dodaj do monitorowania
2020
V GUp 283/20
Lewgowd-Chwiałkowska (dawniej Gitalewicz) Magdalena (Izbica Kujawska)
Dodaj do monitorowania
V GUp 190/20
Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych TAGMET Sp. z o.o. (Lubicz Dolny)
Dodaj do monitorowania
V GUp 81/20
Sklep Spożywczo-Przemysłowy KONDI Dorota Peplińska -Kornaś (Złotawieś Wielka)
Dodaj do monitorowania
V GR 19/20
Koszalińskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Ogrodniczej KARNISZEWICE Sp. z o.o. (Zławieś Wielka)
Dodaj do monitorowania
V GRz 7/20
Firma Budowlana URBET Maciej Kujawa i Andrzej Paluszyński Sp. J. (Toruń)
Dodaj do monitorowania
2019
2018
V GUp 145/18
Włocławskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe FOREST Sp. z o.o. (Włocławek)
Dodaj do monitorowania
V GUp 39/18
1. GAMP PROJECT Mariusz Przybylski, 2. Arsenał Kwatery Mariusz Przybylski (Włocławek)
Dodaj do monitorowania
2017
2016
2015
V GUp 24/15
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe GRUD-INŻ Sp. z o.o. (Grudziądz)
Dodaj do monitorowania
V GUp 5/15
Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne SANMEL Sp. z o.o. (Brodnica)
Dodaj do monitorowania
2014
V GUp 13/14
1. Kasprzak Janusz, 2. Kasprzak Joanna wspólnicy Firma Produkcyjno-Handlowa s.c. Joanna i Janusz Kasprzak (Toruń)
Dodaj do monitorowania
V GUp 12/14
Renata Kuśnierkiewicz Firma Transportu Międzynarodowego "RENITRANS" (Wąbrzeźno)
Dodaj do monitorowania
V GUp 10/14
Zakład produkcji Mrożonek FRYTKA Jagielski Tadeusz (Zławieś Wielka)
Dodaj do monitorowania
V GUp 8/14
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kijewie Królewskim (Brzozowo)
Dodaj do monitorowania
2012