Wydział: V Wydział Gospodarczy - Sekcja d/s Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych
Adres: ul. Płk. Dąbka 8-12
82-300 Elbląg
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Przewodniczący: SSR Maria Czapiewska Tel: (55) 611 27 33
Fax: (55) 611 27 30
Lista postępowań
2024
EL1E/GRz-nu/22/2024
USŁUGI TURYSTYCZNO - GASTRONOMICZNE MARIAN KAMIŃSKI (Siemiany)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/19/2024
Zakład Poligraficzny GRAF Zbigniew Kosiorek (Wólka Majdańska)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/16/2024
JIM-EXPRESS TRANSPORT&SPEDITION Ewelina Radziewicz-Dziemidowicz (Braniewo)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/15/2024
Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjno - Handlowe "ELKRAW" Krzysztof Klemens (Elbląg)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/13/2024
HANDEL PRODUKTAMI NAFTOWYMI I AKCESORIAMI BOŻENA SOBOCIŃSKA (Gronowo Elbląskie)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/11/2024
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "KAJKO" JAROSŁAW PRÓCHNICKI (Morąg)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GR/7/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE "TECHMOR" SP. Z O.O. (Działdowo)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp/4/2024
"ELBLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TELEKOMUNIKACYJNYCH" SP. z o.o. (Elbląg)
Dodaj do monitorowania
2023
GD1G/GUp-s/238/2023
Przemysław Jan Radziszewski (Gołębiewko, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
EL1E/GU/173/2022
"IŁAWSKA CENTRALA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH" Sp. z o.o. (Iława)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp-s/178/2023
Dorota Normann ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
EL1E/GU/168/2023
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA BUDOWNICTWA WIELORODZINNEGO "USŁUGA DOM" (Elbląg)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp-s/141/2023
Hanna Magdalena Gołębiewska ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
EL1E/GU/118/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA MELIORACYJNEGO I URZĄDZEŃ WODNYCH "INWESTMEL" SP. z o.o. (Elbląg)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/78/2023
ANNA MYŚLIŃSKA INDYWIDUALNA PRAKTYKA POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNA (Działdowo)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp-s/71/2023
Przemysław Piotr Stubecki ( Nowe Miasto Lubawskie, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp-s/67/2023
Patrycja Katarzyna Przybyłowska ( Morąg, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/62/2023
ZAKŁAD SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ MLEKA - SZAKIEWICZ PAWEŁ (Szyleny-Kolonia)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz/50/2023
Kompleksowa Realizacja Konstrukcji Stalowych Radosław Piontkowski RADSTAL (Starzykowo)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp-s/61/2023
Krzysztof Piotr Fabiszewski (Szczupliny, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/58/2023
Wyroby Skórzane Import - Export Morawski Dariusz (Elbląg)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz/53/2023
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW PRZEMYSŁU DRZEWNEGO "MAZURSKA" (Morąg)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/47/2023
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ''PROJSANIT'' PIOTR ŚWIĘCKI (Iława)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz/45/2023
1.FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA LIBRA ARKADIUSZ KĘDZIERSKI (Ostróda)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp/39/2023
Tymoteusz Damian Żakowski ([object Object], Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp/34/2023
ROMUALD ARŁUKOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ROMEX (Ostróda)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/37/2023
Technowiert sieci wodno-kanalizacyjne Barbara Paszkowska (Kajkowo)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/32/2023
Gospodarstwo Rolne Jakiel Wojciech (Długobór, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/30/2023
Gospodarstwo Rolne Marzena Grodecka (Jędrychowo, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz/29/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "AUTO-EXPERT" PIOTR KULESZA (Morąg)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/27/2023
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MARKO" Marcin Kozłowski (Braniewo)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp/21/2023
Tomasz Wasilak ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/18/2023
Irena Dubiec Gospodarstwo Rolne (Wilczęta, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/11/2023
BIURO INWESTYCYJNO-PROJEKTOWE TK.INPRO TOMASZ KRAWEĆ (Iława)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz/10/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE "ROLMAX" SP. z o.o. (Susz)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/7/2023
Anna Korytkowska Profesjonalna Higiena Stomatologiczna (Elbląg, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz/6/2023
"MJ Cosmetics Center" - Hurtownia Fryzjersko - Kosmetyczna Julita Krauze (Elbląg)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp/5/2023
RAFAŁ SKORUPSKI FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "M JAK MEBLE" (Ostróda)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp/4/2023
JOANNA LEŚNICKA FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ; FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "M JAK MEBLE" (Ostróda)
Dodaj do monitorowania
BI1B/GRz/4/2023
Gospodarstwo Rolne Dariusz Zajączkowski (Nowa Pawłówka, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
OL1O/GRz/3/2023
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ART-INOX Sylwia Głogowska (Nidzica)
Dodaj do monitorowania
2022
EL1E/GRz-nu/52/2022
Gospodarstwo Rolne Bożena Tucka (Bielica, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/34/2022
MIECZYSŁAW JUST FIRMA HANDLOWA I MECHANIKA POJAZDOWA (Iłowo-Osada)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/19/2022
Gospodarstwo rolne Anna Kozłowska (Kiersztanówko, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
EL1E/GUp/18/2022
Mirosław Jerzy Lendziński (Targowisko Dolne, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz-nu/13/2022
DĄBROWSKI DYSTRYBUCJA USŁUGI HANDEL Dariusz Dąbrowski (Laseczno Małe)
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz/10/2022
GOSPODARSTWO ROLNE Stefania Zborowska (Dzierzgonka, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz/9/2022
Gospodarstwo rolne Mariusz Kozłowski (Kiersztanówko, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
EL1E/GRz/8/2022
Gospodarstwo Rolne Krystian Grodecki (Jędrychowo, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
2021
2019
2018
2017
2015
V GUp 5/15
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych Sp. z o.o. (Działdowo)
Dodaj do monitorowania
V GUp 3/15
Zakład Usługowo-Handlowy RTV - Sklep Wielobranżowy Machul Krystyna (Pasłęk)
Dodaj do monitorowania
2014
2012
2011