Wydział: XI Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych
Adres: ul. Młyńska 1a
61-752 Poznań
Województwo: Wielkopolskie
Przewodniczący: SSR Przemysław Nowacki Tel: (61) 666 08 50
Fax: (61) 46 82 887
Lista postępowań
2024
PO1P/GU/432/2024
Zespół Składnic Drewna Zakład Drzewny OBRZYCKO Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. J. (Wieleń)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/162/2024
Adam Begier ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/139/2024
Grażyna Lisek ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/81/2024
Handlowo - Usługowa Kloc Adam (Genowefa, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/79/2024
BERNARD JAŹWIK PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-DROGOWE "SOLFATER"- BERNARD JAŹWIK (Grodzisk Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/75/2024
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "TABOREX" SP. Z O.O. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/74/2024
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "ARTEX" ARKADIUSZ TARGOWICKI (Wielichowo)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GR/72/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNO-HANDLOWE "PRA-MAS" SP. z o.o. (Leszno)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/64/2024
1 .JAROSŁAW JANKOWSKI TRANS JOT 2. JAROSŁAW JANKOWSKI SKLEP SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWY "LOCZEK" (Podanin)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/60/2024
Przedsiębiorstwo Usługowe "ORWAL" Waldemar Organista (Poznań, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/59/2024
ART - ABAŻUR K. KROMCZYŃSKI I WSPÓLNICY SP. Z O.O. (Sady)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/59/2023
Wesoła Zagroda Magdalena Kwiatkowska (Damasławek, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/58/2024
MARCIN PAWLIKIEWICZ DRAWPOL ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH MARCIN PAWLIKIEWICZ (Piotrowice)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/57/2024
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA ,,ROL-TECH" ROMAN WOSZCZYŃSKI (Wrząca Wielka)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/56/2024
DANUTA DWORAKOWSKA FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA DiK (Wągrowiec)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/49/2024
WŁODZIMIERZ JANKOWIAK USŁUGI TECHNICZNE RECYKLING SERWIS (Chwałkowo Kościelne)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/48/2024
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE KRZYSZTOF PŁOTKOWIAK (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/46/2024
ROWEROWY RAJ I NIE TYLKO ... MAŁGORZATA GŁUSZANOWSKA (Ujście)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/44/2024
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe" SARA" Kazimierz Jędrowski (Izabelin)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/42/2024
MW INVEST MACIEJ WITKOWSKI w spadku (Kórnik, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/37/2024
Firma Wielobranżowa RENTRANS Renata Bielawska (Sierakowo)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/34/2024
Usługi transportowe Sylwester Szplet (Ruszkówek, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/24/2024
Waldemar Szafraniak Działalność Handlowo - Usługowa (Magdalenki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/21/2024
MIROSŁAW KOMIN "MK STUDIO" AGENCJA REKLAMOWA (Poznań, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/19/2024
Gospodarstwo Rolne Kamil Marciniak (Zagórów, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/14/2024
DOMOWA PRACOWNIA WYPIEKÓW ARTYSTYCZNYCH "BEATKOWE TORTY" BEATA KUBIAK (Poznań, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/13/2024
eMKa MACIEJ KACZMAREK Transport Doradztwo Usługi Handel (Obrębizna)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/10/2024
TOLTRANS24 Śmiglewska Marcelina (Police Mostowe, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/7/2024
ALICJA MARCINKOWSKA PROWADZĄCA GOSPODARSTWO ROLNE (Śmigiel, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
2023
PO1P/GUp-s/1858/2023
Teresa Karaszewska (Grodzisk Wielkopolski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1803/2023
Małgorzata Maria Chłopocka Nowak (Poznań, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1801/2023
Józef Wróblewski ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1797/2023
Tomasz Szymoniak ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1788/2023
Andrzej Kurnatowski ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1782/2023
Justyna Trochelepsza (Nowa Wieś Zbąska, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1771/2023
Marcin Mazurkiewicz ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1754/2023
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "RENABUD" Piotr Kudak (Wągrowiec)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1753/2023
Małgorzata Rozwadowska - Janowska ( Poznań, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1752/2023
Agnieszka Urlewicz-Kaźmierczak (Poznań, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1739/2023
Damian Bartkowiak (Grodzisk Wielkopolski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/1692/2023
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KAPIK Sp. z o.o. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1681/2023
Izabela Łopatka ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1639/2023
Paweł Brzozowski ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1620/2023
Bogdan Siwiński ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1597/2023
Aleksander Cieślik ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1596/2023
Zbigniew Borowicz ( Środa Wielkopolska, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/1565/2023
Marcin Mazurkiewicz ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1526/2023
Danuta Skąpska ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1417/2023
Ewelina Szczypiorska (Środa Wielkopolska, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1381/2023
Patrycja Kazimierska-Buchta (Nadziejewo, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1379/2023
Bernadeta Ratajczak ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1320/2023
Iwona Wojnowiak (Grodzisk Wielkopolski, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1275/2023
Zofia Stanisława Mielczarek (Radyczyny, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1255/2023
Monika Gaca ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1245/2023
Mariusz Wiatrowski (Środa Wielkopolska, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1237/2023
Piotr Dechnik ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/1207/2023
MAGDALENA KRUPA ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1206/2023
Adrianna Dziamska ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1194/2023
Barbara Kubisiak ( Środa Wielkopolska, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1178/2023
Rafał Kucharski ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1162/2023
Mariusz Wolny ( Nowe Miasto nad Wartą, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1787/2023
Elżbieta Szymczak-Wojciechowska (Gostyń, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1095/2023
Tomasz Kmiecicki ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1082/2023
Marek Przybylski ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/1056/2023
"POLSKA GRUPA PRODUCENTÓW BYDŁA I TRZODY" SP. z o.o. (Leszno)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/1037/2023
Michał Sieradzy ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/979/2023
MAGDALENA DORNA ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/963/2023
Halina Barbara Kuźma (Środa Wielkopolska, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/904/2023
Mariusz Ireneusz Szkudlarek ( Wągrowiec, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/1374/2023
"SUNNYLINE COMPUTER PRODUCTS POLAND" SP. z o.o. (Przeźmierowo)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp/5/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG "STANPOL" SP. z o.o. (Koło)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/796/2023
Dariusz Paweł Walczak (Środa Wielkopolska, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/771/2023
Krzysztof Stanisławski ( Środa Wielkopolska, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
BY1B/GUp-s/768/2023
Wioletta Magdalena Sobczak (Nakło nad Notecią, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/663/2023
MIKOŁAJ RATAJCZAK ( Książ Wielkopolski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/618/2023
Katarzyna Godek ( Grodzisk Wielkopolski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/579/2023
Barbara Halina Żarniewicz ( Nowy Tomyśl, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/460/2023
Grażyna Maria Daszkiewicz ( Bukówiec Górny, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/408/2023
Monika Susłowska ( Grodzisk Wielkopolski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/406/2023
Grzegorz Bednarczyk ( Środa Wielkopolska, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/394/2023
NATALIA GAWARECKA - DŁUŻEWSKA (Chlewiska, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/382/2023
EWA KOWALSKA-DŁUŻEŃ PRACOWNIA PLASTYCZNA 'SOUVENIRE' (Borówiec)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/363/2023
USŁUGI TRANSPORTOWE, HANDEL ARTYKUŁAMI ROLNO-SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYMI Marek Morawski (Jastrowie)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/359/2023
Wojciech Lewandowski LABORATORIUM TECHNIKI DENTYSTYCZNEJ (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/358/2023
Usługi Doradczo Szkoleniowe "O.N.E" Aleksandra Brzęcka (Złotkowy)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/358/2023
Usługi Doradczo Szkoleniowe "O.N.E" Aleksandra Brzęcka (Złotkowy)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/347/2023
Prywatne Gospodarstwo Rolne Produkcja- Handel-Usługi Justyna Konopińska (Rdutów)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/339/2023
AUTO MYJNIA "PERFEKT" , LODZIARNIA LAWENDOWA MIROSŁAW BARTKOWIAK (Chodzież)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/328/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE BOMARD CZESŁAW KĘDZIORA (Laski)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/325/2023
Paulina Jackowiak Sklep Monopolowo - Tytoniowy (Środa Wielkopolska)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/310/2023
CENTRUM NAPRAW POWYPADKOWYCH JANINA KACZMAREK (Czerwonak)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/291/2023
Przewozy Autokarowe Mirosław Poloczek (Osiek nad Notecią)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/286/2023
Grzegorz Hoffmann wspólnik spółki CUKIERNIA HOFFMANN GRZEGORZ I MAGDALENA SP. J. (Rydzyna, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/285/2023
Magdalena Hoffmann wspólnik spółki CUKIERNIA HOFFMANN GRZEGORZ I MAGDALENA SP. J. (Rydzyna, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/276/2023
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA GRZEGORZ GRUND (Kamionki, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/273/2023
Wojciech Ciesielski (Środa Wielkopolska, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/272/2023
Przedsiębiorstwo Transportowe DATRANS Dawid Wodnicki (Mostki)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/268/2023
MAREK MULCZYŃSKI LEGE ARTIS APTEKA (Śrem, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/257/2023
Krzysztof Karpiński (Grodzisk Wielkopolski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/251/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ,,MAR-POL" MARCIN MISIAK (Przybyłów)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/250/2023
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA 'INA-ART' REGINA KNOPISZ (Wolsztyn)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/247/2023
PIOTROWSKA MAGDALENA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "MAG-DAR" (Szamotuły)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/247/2023
USŁUGI - SZKOLENIA - DORADZTWO ANNA KACZMAREK (Strzałkowo)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/245/2023
I'M BUSINESS INTELLIGENCE REVOLUTION Aleksandra Budny (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/242/2023
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "KAJA" KATARZYNA ZAWADZIŁŁO (Mielno)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/241/2023
PRZEMYSŁAW PIETZ ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY (Poznań, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/241/2023
PRZEMYSŁAW PIETZ ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY (Poznań, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/241/2023
PRZEMYSŁAW PIETZ ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY (Poznań, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/241/2023
PRZEMYSŁAW PIETZ ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY (Poznań, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/240/2023
GOSPODARSTWO ROLNE WOJCIECH WITKOWSKI (Kuchary Kościelne, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/232/2023
PIECHACZYK ARTUR PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ARTMET" (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/231/2023
BEATA LIS Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne TRADYCYJNE JADŁO (Środa Wielkopolska)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/229/2023
Magdalena Frąckowiak (Jastrzębsko Stare, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/227/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE DOM-BRAM DAWID KĘDZIORA (Laski)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/226/2023
ŁUKASZ RUPA ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY (Grodzisk Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/220/2023
USŁUGI ROLNICZE SKUP I SPRZEDAŻ ZBOŻA Przemysław Koźlik (Kurowo)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/217/2023
Barbara Janicka-Pawlak (Budzisław Kościelny, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/211/2023
Usługi Transportowe Radosław Karmowski (Szyszyńskie Holendry)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/201/2023
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY "SOL - FISH" W. KACZMAREK, J. KRYŃSKI SPÓŁKA JAWNA (Międzychód)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/190/2023
POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE Wioletta Gierucka (Poznań, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/189/2023
ZDZISŁAW GIERUCKI PHU "GIERPOL" Zdzisław Gierucki (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/182/2023
Gospodarstwo Rolne Renata Nowak (Kościan, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/181/2023
GRZEGORZ CHOJNACKI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HA NDLOWE "DEK-BUD"EKSPORT-IMPORT (Grodzisk Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/173/2023
PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE "ANDRZEJ KACZA" JOLANTA KACZA (Wieleń)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/161/2023
Krzysztof Sommerfeld - Firma Transportowa (Murowana Goślina)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/160/2023
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - GABINET OTOLARYNGOLOGICZNY DAWID KĘDZIA (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/155/2023
Elektroserwis Przemysław Pruszak Automatyka i Elektronika Przemysłowa (Śrem)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/152/2023
TRANSPORT CIĘŻAROWY USŁUGI WIELOBRANŻOWE RYSZARD STACHOWIAK (Września)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/140/2023
AUTO-AGRO SPÓŁKA CYWILNA MARCIN KLAPA, PIOTR MAŁKA (Osiek nad Notecią)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/128/2023
Zbigniew Siekierski (Janowiec Wielkopolski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/126/2023
NOWICKI MAREK FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA 'ALLSA' (Biernatki)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/124/2023
Arkadiusz Frąckowiak (Jastrzębsko Stare, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/123/2023
FIRMA TRANSPORTOWO - USŁUGOWO - HANDLOWA "MASADA" Marek Wajnert (Karolew)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/106/2023
ALUNA INTERNATIONAL TRADE AND DEVELOPMENT GROUP Sp. z o.o. Sp. K. (Bytkowo)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/105/2023
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "EURO-TECH" (Gruszczyn, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/103/2023
Karolia Piątkowska (dawniej Łucja) (Władysławów, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/99/2023
Dariusz Sułkowski Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Impresariat" (Gniezno)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/92/2023
SYLWESTER DOLATA INST.ELEKTR.ODGROMOWE,AUTOMATYKA. PROJEKTOWANIE,WYKONAWSTWO,POMIARY (Krosinko)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/86/2023
MARIO SOUND Mariusz Wólczyński MARIO SOUND AND LIGHTS (Oborniki)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/84/2023
"PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJO-HANDLOWO-USŁUGOWE HARES" SP. z o.o. (Grodzisk Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/77/2023
KRZYSZTOF BARNAŚ Firma Handlowo-Usługowa "BUDO-HAL" (Bogdanowo)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/73/2023
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Magdalena Antosiak NZOZ stomatologia S.O.S. (Kórnik)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/72/2023
Krzysztof Sobieradzki (Kazimierz Biskupi, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/71/2023
Biuro Rachunkowe Kancelaria Doradcy Podatkowego MIROSŁAWA TOMCZYK (Mosina)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/69/2023
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "GLJ" SŁAWOMIR FURMANN (Kwilcz)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GR/66/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TANK-MARK. MAREK TURKOWSKI, KAROL TURKOWSKI" SPÓŁKA JAWNA (Kuślin)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/61/2023
Paweł Kośmider, Krzysztof Swora (Poznań, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/60/2023
ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY AUTO LAKIERNIA DARIUSZ FLADRZYŃSKI (Wągrowiec)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/54/2023
HERDER JULITA BUKOWSKA, GOLD APARTMENTS, HOME APARTMENTS, AUTO HOME (Kiszewo)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GR/53/2023
Artur Wyzuj Usługi Ogólnobudowlane (Dąbrowa, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/50/2023
GRZEGORZ KOSZUTA "IGNIS" FIRMA HANDLOWO-REKLAMOWO- USŁUGOWA (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/47/2023
Gospodarstwo Rolne Łazowska Danuta i Łazowski Eugeniusz (Przybychowo)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/47/2023
FABRYKA MEBLI "BACH" W. CHRUŚCIŃSKI, P. BARYCZKO SPÓŁKA JAWNA (Podarzewo)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp/46/2023
BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH "ENERGOPROJEKT POZNAŃ" S.A. ()
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/46/2023
"ALD-MED" USŁUGI PIELĘGNIARSKIE ALDONA ZEUSCHNER (Szamotuły)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp/45/2023
GRAF Firma Wielobranżowa Sp. J. oraz wspólnicy Ferdynand Józef Graf i Ewa Śliwińska Graf (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GR/43/2022
MAREK NOWAK POZDENT; STOMATOLOGIA MAREK NOWAK MASTERDENTAL;Masterdental+ Marek Nowak (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/41/2023
"PRACOWNIA KONSERWACJI ZABYTKÓW MARCIN ZJEŻDŻAŁKA" (Dąbrówka)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/38/2023
Centrum Usług Finansowych "SPEKTRUM" Irena Pawlak (Borek Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/33/2024
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Michał Banaszak (Borek Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GR/33/2023
Energetyczne Towarzystwo Finansowo-Leasingowe ENERGO-UTECH S.A. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/30/2023
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA BENIU DAWID MĄCZKOWSKI (Tarnowo Podgórne)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/27/2023
MIKO-MAJ JOANNA DEMINIAK ZAKŁAD STOLARSKO-TAPICERSKI PRODUKCJA USŁUGI (Skoki)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GR/25/2023
DAMAG TRANSPORT CIĘŻAROWY Damian Magdziarek (Puszczykowo, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GR/23/2023
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mateusz Szymański (Sarbia)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/22/2023
BEMARS - PRZEDSIĘBIORSTWO RECYKLINGOWE Sp. z o.o. (Kiełczynek)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 19/23
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe i Obrotu Surowcami Wtórnymi KARMIL Krzysztof Grzegorczyk, Bogdan Kowalski Sp. J. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GR/17/2022
DRUKARNIA SWARZĘDZKA STANISŁAW I MARCIN WITECKI - Sp. J. (Swarzędz)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/15/2024
JAKUB STRUGAREK MARKETING AND SALES (Poznań, Polska / POLAND)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GR/14/2023
DERENGOWSCY SP. z o.o. DAWNIEJ DERENGOWSCY SP.C. MARIUSZ DERENGOWSKI, ANNA DERENGOWSKA (Leszno)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GReu/8/2022
STUDIO DEVELOPER II Sp. z o.o. (obecnie MIKROAPARTAMENTY LUBOŃ Sp. z o.o.) (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/4/2023
PRYWATNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA Izabela Michalska (Oborniki)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp/3/2023
INSTYTUT KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ KATARZYNA MARCINKOWSKA (Poznań)
Dodaj do monitorowania
2022
PO1P/GU/1864/2023
ZAKŁAD MIĘSNY KONARCZAK SP. J. ZOFIA KONARCZAK JÓZEF KONARCZAK (Pogorzela)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/1776/2022
CENTRUM KOMPETENCJI GRUPA SZKOLENIOWO-DORADCZA A. GAWROŃSKA Sp. z o.o. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GU 1222/21/J
INSTYTUT METOD I TECHNIK PRZETWARZANIA INFORMACJI SP. z o.o. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/1131/2022
"SECURA-SECURITY" MONITORING WIESŁAW BARTKOWIAK, WIESŁAW ŚWIĘCICHOWSKI Sp. J. (Gniezno)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/1121/2022
AGENCJA "SECURA - SECURITY" WIESŁAW BARTKOWIAK, WIESŁAW ŚWIĘCICHOWSKI SP.j. (Gniezno)
Dodaj do monitorowania
XI GU 1097/21
WOJCIECH DOMINIAK, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "FOREST-TRANS" Sp. z o.o. (Dziwie)
Dodaj do monitorowania
XI GU 988/21
Dałkowska-Pogorzelczyk Anita wspólnik Maciej Pogorzelczyk, Anita Dałkowska-Pogorzelczyk „Franowo” s.c. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp/37/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG "MARKET - SERWIS" SP. z o.o. (Koło)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/776/2022
SŁAWOMIR TOMASZEWSKI -SUPERNOVA DYSTRYBUCJA , SUPERNOVA, Strefa Czystości, Fabryka Czystości, Do Czyszczenia (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/460/2022
Łukasz Piekoszewski (Grodzisk Wielkopolski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/313/2022
Mieczysław Michalak (Kowalewo-Sołectwo, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/283/2022
GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W LĄDKU W LIKWIDACJI (Lądek)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 275/22
SPÓŁDZIELNIA PRACY MOTORYZACYJNO-METALOWA W ZAGÓROWIE (Zagórów)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/228/2022
INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA-ŁUCJA MATUSZAK (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/227/2022
P.H.U. MÓJ DOM PRZEMYSŁAW KLOASINSKI (Daszewice, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/223/2022
INTERSTOR Przedsiębiorstwo Magazynowe Marek Kaczmarek (Porażyn)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/202/2022
POŚREDNICTWO W HANDLU I OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI Krzysztof Ciepluch (Łobżenica)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/197/2022
Usługi Transportowe i Remontowo Budowlane Handel Jarosław Ratajczyk (Stefanowo Racięckie)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/194/2022
Jarosław Hemmerling (Grodzisk Wielkopolski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/186/2022
MECHANIKA POJAZDOWA WIESŁAW TYLKOWSKI (Duszniki, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/185/2022
Justyna Hemmerling (Grodzisk Wielkopolski, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/184/2022
ANDRZEJ WALKOWIAK "MATRIX" FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/180/2022
"ZIBIG-TRANS 333" FIRMA WIELOBRANŹOWA ZBIGNIEW ZAWADZKI (Gniezno)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp-s/174/2022
Marlena Rogalska - Szczepaniak (Słupca, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/171/2022
Przemysław Szymborski AMETYST0704-USŁUGI (Poznań, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/154/2022
BIURO USŁUG PIŚMIENNICZYCH We.j JAROSŁAW WLAŹLAK (Kostrzyn)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/153/2022
WE.J USŁUGI TRANSPORTOWE EWA ALEKSANDRA WLAŹLAK (Kostrzyn)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GUp/2/2022
DANUTA PIGŁA ZAKŁAD KRAWIECTWA KONFEKCYJNEGO "DAN - HEN" (Komorniki)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/139/2022
GRUPA PRODUCENTÓW ZBÓŻ KŁOS SP. z o.o. (Borek Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/137/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNE - PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE "ALWOROL" WOLICA NOWA SP. z o.o. (Aleksandrów)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/130/2022
KOMBINAT ROLNICZO-PRZEMYSŁOWY "MANIECZKI" SP. z o.o. (Manieczki)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/111/2022
Usługi doradztwa dla samorządów Gizela Radzimska-Dziurka (Laskownica Wielka)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/110/2022
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ciesielczyk Małgorzata (Nekla)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/108/2022
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Żabierek (Konin)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/95/2022
Gospodarstwo Rolne Łazowski Łukasz (Przybychowo, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/81/2022
ZOFIA GRYGORUK Firma Handlowo-Usługowo- Szkoleniowa "NORDKLiM" (Bierzglinek)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/79/2022
WERO-MART KRZYSZTOF ŁABĘCKI (Szamotuły, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/64/2022
NZOZ PRACOWNIA CYTODIAGNOSTYKI GINEKOLOGICZNEJ JAROSŁAW FILIPIAK (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/62/2022
Gospodarstwo Rolne Mirosław Chałupka (Drachowo, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/61/2022
GOSPODARSTWO ROLNE ARKADIUSZ MUSIELAK (Stara Krobia, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/51/2022
KANCELARIA PRAWNO-FINANSOWA BARTŁOMIEJ KRUKOWSKI (Poznań, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/48/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GAŃCZA" ŁUKASZ GAŃCZA (Wiórek)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/45/2023
INSTYTUT ZDROWIA I URODY "LA VIDA" SP. z o.o. SP.k. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GR/45/2022
Grzegorz Krężel Usługi Transportowe (Poznań, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/40/2022
P.P.U.H. Greenheat Łukasz Wais (Studzieniec, Polska / POLAND )
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/35/2023
IZYDORCZYK KAROL FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO WYTWÓRCZA "KAREN" (Nowa Wieś)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/33/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BOOMDRUK ŁUKASZ PIETRZAK (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/30/2022
ISAM ABDEL-HADI PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "GALAXY" IMPORT EXPORT (Leszno)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/21/2022
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "IFRA" IWONA FRANKOWSKA (Kostrzyn)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/17/2023
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA DR N. MED SZYMON KALINOWSKI (Stobnica)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GR/9/2022, PO1P/GRz-nu/38/2022
ANDRZEJ ŁYSKA ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH (Dymaczewo Stare)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/8/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO POLIGRAFICZNO-WYDAWNICZE " ANGRAF " ANDRZEJ DĘBSKI (Piła)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz-nu/8/2022
MARCISZ MACIEJ I MARCISZ PIOTR wspólnicy MPM TRANS S.C. (Krotoszyn)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/7/2023
INTENSIVE AGENCJA REKLAMOWO POLIGRAFICZNA ZUZANNA WALIGÓRSKA (Pobiedziska)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/4/2024
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE HANA ALEKSANDRA OWCZARKOWSKA (Poznań)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/2/2023
ORTOFIZ Gabinet Ortopodologii i Fizjoterapii mgr. Kamila Fic-Grajczak (Gniezno)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GRz/1/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE KUJAWA PIOTR PAWEŁ (Świątniki)
Dodaj do monitorowania
2021
XI GU 1525/21
JOANNA GIŻEWSKA-CHRZĄSZCZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE UBÓJ I PRZETWÓRSTWO INDYKA (Słupia Kapitulna)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 1073/21
PRZEDSIĘBIORSTWO ZBOŻOWO - MŁYNARSKIE "DAMŁYN" Sp. z o.o. (Damasławek)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 750/21
PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ OPERATOR Sp. z o.o. (Śrem)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 636/21
DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWA PIEKARNICTWOCUKIERNICTWO ZDZISŁAW WOSZCZEK (Psarskie)
Dodaj do monitorowania
KZ1A/GU/241/2023
BETONIARSTWO STABET Sp. z o.o. I WSPÓLNICY Sp. K. (Rozdrażew)
Dodaj do monitorowania
XI GRz 148/21/21
Krzysztof Rutkowski Usługi Transportowe i Rolnicze (Podgaje)
Dodaj do monitorowania
PO1P/GU/2220/2023
Budownictwo Elektroenergetyczne ENERGONET Sp. z o.o. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 57/21
GMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" w Jastrowiu (Jastrowie)
Dodaj do monitorowania
XI GRs 6/21
ZAKŁAD PRODUKCYJNO MONTAŻOWY CONSTEEL- HALE MICHAŁ BARTKOWIAK (Wrząca Wielka)
Dodaj do monitorowania
IX GRz 31/21
Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Środzie Wlkp. Sp. z o.o. (Kijewo k/Środy Wielkopolskiej)
Dodaj do monitorowania
XI GRu 2/21
Piotr Pankowski PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PREMIUM (Poznań)
Dodaj do monitorowania
brak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno- -Usługowo-Handlowe „SPONTEX” Michał Krzyżkowiak (Sieraków)
Dodaj do monitorowania
brak
Wyroby Tradycyjne Z DZIADA PRADZIADA Głowacka, Plackowski Sp. J. (Września)
Dodaj do monitorowania
2020
XI GUp 433/20
Dariusz Tomczak DACH-BUD Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowo (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GRp 34/20
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „PRAWUCKI” Radosław Prawucki (Poniec)
Dodaj do monitorowania
XI GRp 30/20/ŁL
Gospodarstwo Specjalistyczne Rolne Dariusz Tomkowiak (Szamotuły)
Dodaj do monitorowania
XI GRs 13/20
Agata Białecka-Nowak ABN Doradztwo i Kompleksowa Obsługa Inwestycji (Buk)
Dodaj do monitorowania
XI GRp 12/20
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe CISZEWO Sp. z o.o. (Ciszewo)
Dodaj do monitorowania
XI GRs 11/20
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Transport Tomasz Derkacz (Czarnków)
Dodaj do monitorowania
XI GRs 10/20
Usługi Logistyczne Związane z Magazynowaniem Małgorzata Derkacz (Zofiowo)
Dodaj do monitorowania
2019
XI GUp 353/19
Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EURO-DACH Rafał Wichłacz (Śrem)
Dodaj do monitorowania
XI GUP 344/19/PN
Trzeciak Beata wspólnik Riccardo Ryszard i Beata Trzeciak Sp. J. (Plewiska)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 343/19/PN
Trzeciak Ryszard wspólnik Riccardo Ryszard i Beata Trzeciak Sp. J. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 285/19
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe CENTRALA NASIENNA Gostyń Sp. z o.o. (Gostyń)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 269/19
Przedsibiorstwo Inżynieryjno-Budowlane INFRA Sp. z o.o. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 247/19/IF
DBS UNITED GAMING INDUSTRIES Sp. z o.o. w likwidacji (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 216/19
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe EUROMET Mikuła Bartosz (Konin)
Dodaj do monitorowania
XI GRp 26/19
Usługi Rolnicze Wynajem Maszyn Rolniczych Barbara Stachowiak-Pazunczyn (Książ Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 20/19
Przedsiębiorstwo komunikacji Samochodowej w Gnieźnie Sp. z o.o. (Gniezno)
Dodaj do monitorowania
XI GRp 19/19
Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe JACPOL Jacek Turek (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GRs 15/19
Firma Handlowo-Usługowa iPOLONIA F.H. Wednesday Urszula Sieślak (Przymiarki)
Dodaj do monitorowania
XI GRp 15/19
Usługi w Leśnictwie i Rolnictwie Jan Rosiak (Kiełczew Smużny Pierwszy)
Dodaj do monitorowania
2018
XI GUp 278/18
LIMARO Tymińska, Mania Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych Sp. J. (Mosina)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 221/18
Zwizek Stowarzyszeń Na Rzecz Odpowiedzialnego Leśnictwa (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 86/18
Ryszard Matelski Zakład Usługowy Ślusarstwo=Spawalnictwo Instalacje C.O.-WOD.-KAN (Kościan)
Dodaj do monitorowania
XI GRp 25/18
VERA MEDICA Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maciej Brzeziński,Winnica Lisewo (Lisewo)
Dodaj do monitorowania
XI GRp 23/18
Zygmunt Kucharski przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych TURDROG (Turek)
Dodaj do monitorowania
XI GRs 14/18
Lehmann Edyta wspólnik LEHMANN AGROTECHNIKA Sebastian Lehmann, Edyta Lehmann s.c. (Buk)
Dodaj do monitorowania
XI GRp 13/18
Firma Ogólnobudowlana Usługowa-Hanlowa DAR-BUD Ciesielski Dariusz (Rakoniewice)
Dodaj do monitorowania
XI GRs 12/18
Mostostal WECHTA Sp. z o.o. obecnie KUENZ POLSKA Sp. z o.o. (Słupca)
Dodaj do monitorowania
XI GRp 5/18
Zakład Produkcyjno - Usługowy STOLARSTWO Zdzisław Szczęch (Krzyż Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
2017
XI GUp 241/17
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A. (Nowy Tomyśl)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 223/17
Firma HENZAS Henryk Wielgosz Fabryla Mebli Tapicerowanych (Trzcianka)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 222/17
Przedsiębiorstwo Drogowe DROBIT Sp. z o.o. (Brzezińskie Holendry)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 203/17
Włodzimierz Piekarski LOGILENS Doradztwo i Zaopatrzenie Medyczne (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 143/17
Małgorzata Gdowska Meliopoz Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane oraz wspólnik spólki cywilnej (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 130/17
Janusz Gdowski MELIOPOZ Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane oraz wspólnik spółki cywilnej (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 115/17
Przedsiebiorstwo GELAM Arkadiusz Giesler Kamil Gieler Sp. J. (Chodzież)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 114/17
Przedsiębiorstwo Zagraniczne INTER-FRAGRANCES Sp z o.o. (Preźmierowo)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 54/17
Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 12/17
Przedsiębiorstwo Budownictwa Technicznego MIXBUD Sp. z o.o. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GRp 11/17
Zakład ProdukcyjnoUsługowoHandlowy "STOLARSTWO" Małgorzata Szczęch (Krzyż Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
XI GRs 10/17
Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego Łączności TRANSPOST S. A. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GRs 9/17
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MAT-BUD - Każak Sp. J. (Sypniewo)
Dodaj do monitorowania
XI GRu 6/17
Eleonora Popławska Zakład Remontowo Produkcyjny Budownictwa POPŁAWSKI (Poznań)
Dodaj do monitorowania
2016
XI GUp 323/16
małol. Lewandowski Jan reprezentowany przez matkę Magdalenę Lewandowską (Wiry)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 271/16
Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe BARTIMEX Sp. z o.o. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 241/16
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne MOBEL OASE Sp. z o.o. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI. GUp 179/16
Dorota Kudlińska (Ziemkiewicz) Firma Handloo-Uslugowa KAR-ZIEM (Przemęt)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 82/16
Krzysztof Haniewicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe (Środa Wielkopolska)
Dodaj do monitorowania
2015
XI GUp 165-168/15
Stefko Janusz, Krzysztof, Małgorzata wspólnicy JM STEFKO Małgorzata Stefko i Synowie Sp. Jawna (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 141/15
Fundacja Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 54/15
WERTEX POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. Komandytowa dawniej LAMA GOLD Sp. z o.o. Sp. k. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 30/15
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AMBROZJA Organistka Marek (Jutrosin)
Dodaj do monitorowania
2014
XI GUp 59/14
1. Roszak Maciej, 2. Roszak Zenon, 3. Roszak Maria - wspólnicy ROSZAK s.c. (Borek Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 55/14
Chemio-Land Bis Waldemar Pieprzyk i Wspólnicy Sp. Jawna (Sierakowo)
Dodaj do monitorowania
2013
XI GUp 59/13
Stanisław Śląski 1. PHU Stanisław Śląski, 2. wspólnik PPHU Lesta Sp. Jawna (Pępowo)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 58/13
Albert Kolasa wspólnik PPHU Malko M i A, Kolasa Sp. Jawna (Książ Wlkp.)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 57/13
Małgorzata Kolasa 1. wspólnik PPHU Malko M i A, Kolasa Sp. Jawna 2. Małgorzata Kolasa Magbert (Radoszkowo II)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 56/13
PPHU Malko Małgorzata kolasa, Albert Kolasa Sp. Jawna (Radoszkowo II)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 54/13
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Tombud" Tomasz Wicherek (Oborniki)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 48/13
Wiesław Muszyński 1. "Bazar" Delikatesy, 2. L. Muszyński, W. Muszyński s.c. (Pępowo)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 41/13
Fregata - Life Bogumiła Mroczek Specjalista Odnowy Biologicznej (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 39/13
Poznańskie Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno-Hydrotechnicznych "Wodkan" Sp. z o.o. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 32/13
PPHU "Baguette" Elżbieta Wasilewska-Kondelka, Maciej Kondelka Sp. Jawna (Piła)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 30/13
Zenon Jan Matkowski Sp. Komandytowo-Akcyjna (Krzyż Wielkopolski)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 25/13
Łukasz Przyszczypkowski 1. "Luka" Łukasz Przyszczypkowski, 2. wspólnik Anlux Wesołek, Przyszczypkowski s.c. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 22/13
Przedsiębiorstwo Popierania Inicjatyw "KHOAM" Sp. z o.o. (Swarzędz)
Dodaj do monitorowania
2012
XI GUp 92/12
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "Elprotech" Sp. z o.o. (Komorniki)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 89/12
1. Piotr Szmajda Sorus, Sorus-Druk, 2. Teresa Szmajda Sorus (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 68/12
Augustyniak Renata Przedsiębiorstwo Handlowe "Polwit" (Rakoniewice)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 67/12
1. Elektroinstalatorstwo Zenon Radziejewski, 2. Elektrobud Tadeusz Darul (Września)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 64/12
Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska Jerzy Chwiałkowski (Gniezno)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 56/12
Dystrybucja Integrator Sp. z o.o. Sp. Komandytowo-Akcyjna (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 43/12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Silmet-Bedex" S.A. (Złotów)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 31/12
Firma "Genowefa" Wytwarzanie Sprzętu Oświetleniowego Genowefa Tomczyk (Witkowo)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 30/12
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Budowlanych "Hydrad" Ryszard Drabik (Piła)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 25/12
Remir Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. (Poznań)
Dodaj do monitorowania
XI GUp 12/12
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Dom-Mus" Sp. z o.o. (Kostrzyn Wlkp.)
Dodaj do monitorowania
2011
2010