Lista sądów
Doradcy
Restrukturyzacyjni
Wyszukaj
Przetargi
Moje konto
Strona główna
Lista Doradców Restrukturyzacyjnych
Doradca Restrukturyzacyjny Centrum Restrukturyzacji i Upadłości Sp. z o.o., nr licencji. 1078, Toruń
Wszystkie
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
Doradca Restrukturyzacyjny Centrum Restrukturyzacji i Upadłości Sp. z o.o., nr licencji. 1078, Toruń
Adres:
ul. Grudziądzka 74-76, lok. 101
87-100 Toruń
Tel:
570 075 550
Województwo:
Kujawsko-pomorskie
Lista postępowań
Filtruj:
upadłość przedsiębiorców
upadłość konsumencka
postępowania restrukturyzacyjne
TO1T/GUp-s/153/2024
Piotr Wieczorkowski (Chełmno, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/148/2024
Rafał Dorosiński (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/139/2024
Zofia Piątkowska (Storlus, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/122/2024
Vladyslav Mamontov (Włocławek, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/108/2024
Rafał Różański (Włocławek, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
BY1B/GRz/7/2024
JUSTEX EXPRESS Justyna Pocheć (Płonkówko)
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
TO1T/GUp-s/104/2024
Sandra Gołębiewska (Ciechocinek, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/79/2024
Karolina Elmokadem (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/60/2024
Michał Gradowski i Ewelina Gradowska (Ostrowąs, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/5/2024
Paweł Ciećwierz (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/46/2024
Arkadiusz Kołodziejczak (Działowo, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/15/2024
Alina Wódecka (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/16/2024
Robert Kozłowski (Aleksandrów Kujawski, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/3/202
Maria Wawrowska (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/532/2023
Paweł Paduch ( Chełmno, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/533/2023
Oliwia Kocińska (Brzozówka, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/493/2023
Magdalena Ossowska (Łubianka, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GRz-nu/102/2023
Firma Handlowo-Usługowa Agri-ko Paulina Kowalczyk (Stary Zbrachlin)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/431/2023
Henryk Witkowski (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/430/2023
AGATA NOSKIEWICZ (Grudziądz, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
TO1T/GUp-s/416/2023
Jadwiga Szczupacka (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/440/2023
Marzena Szarblewska (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/365/2023
Kamila Modrzejewska (Ciechocinek, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/366/2023
Radosław Syrocki (Bajerze, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/360/2023
Krzysztof Sikorski (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/361/2023
Roman Okoński (Kijewo Królewskie, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/362/2023
Jolanta Okońska (Kijewo Królewskie, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/347/2023
Ryszard Przytuła (Łopatki, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/350/2023
Karolina Rynkiewicz (Grudziądz, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/42/2023
Sebastian Biestek (Wąbrzeźno, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/437/2023
Robert Turalski (Rypin, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/328/2023
Dawid Rumiński (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/329/2023
Agata Rekowska (Chełmża, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/330/2023
Marcin Augustyniak (Skępe, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/40/2023
Jagoda Maria Tomaszewska (Cichoradz, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/320/2023
Izabela Konwińska ( Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/316/2023
Artur Nartowski (Brodnica, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/310/2023
Bogdan Pietrzak (Izbica Kujawska, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/308/2023
Joanna Breńska (Lubicz Dolny, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/402/2023
Luiza Kałuska (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/306/2023
Agnieszka Kwiatkowska (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/25/2023
Piotr Sułkowski (Głogowo, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/281/2023
Natalia Rogman-Siwińska (Górsk, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/255/2023
Arleta Grabowska (Brodnica, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/236/2023
Edyta Olkowska (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/228/2023
Gołębiewski Leszek (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/227/2023
Damian Drózd ( Chełmno, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/210/2023
Krzysztof Wysocki ( Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/203/2023
Robert Janik ( Włocławek, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/200/2023
Bartosz Knieć (Brodnica, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/190/2023
Henryka Gurtowska (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/192/2023
Kamila Lis (Toruń, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/16/2023
Agata Sułkowska ( Głogowo, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/152/2023
Maciej Kamiński (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/149/2023
Jacek Robaczewski ( Grudziądz, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/128/2023
Michał Wądołkowski (Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/115/2023
Daniel Gościński (Brodnica, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/116/2023
Karolina Gościńska (Brodnica, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/12/2023
Karolina Płocharska ( Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/80/2023
Wiesław Luliński (Grudziądz, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/81/2023
Janina Trojanowska (Grudziądz, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/78/2023
Mateusz Czaja ( Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/42/2023
Monika Sałagan (Grudziądz, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/1/2023
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNE "TENTOR" A.TWARDOWSKI, Z.MOCZULAK Sp. J. (Spoczynek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/41/2022
Krystyna Kekenmajster (Chełmża, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/40/2022
ELDOM Sp. z o.o. Sp. K. (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/485/2022
Kamila Wiśniewska (Brodnica, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/487/2022
Wojciech Kepka (Elgiszewo, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/39/2022
Jarosław Baranik (Mełno, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/479/2022
Piotr Wojtaś (Nowa Wieś, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/466/2022
Jolanta Błaszkiewicz (Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/461/2022
Katarzyna Błaszkiewicz (Rakowo, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/449/2022
Tomasz Bober (Ciechocinek, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/448/2022
Jadwiga Nawrocka (Włocławek)
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
TO1T/GUp-s/438/2022
Angelika Bryszkowska (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/429/2022
Maria Michalska (Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/428/2022
Bożena Grażyna Zaleśkiewicz (Kruszyny Szlacheckie, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/407/2022
Artur Knotowski (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/410/2022
Daniel Janowski (Brodnica, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/414/2022
Robert Wojdyło (Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/29/2022
Sławomir Sikorowski (Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/396/2022
Cezary Jankowski (Skępe, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/397/2022
Paulina Przybyszewska (Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/388/2022
Grzegorz Kościński (Ciechocinek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/26/2022
Jerzy Bernard Skowroński (Szpetal Górny)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/361/2022
Grzegorz Olaf Grzębski (Łubianka, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/358/2022
Bożena Kiniec (Włocławek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/359/2022
Piotr Libert (Rypin)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/360/2022
Sławomir Rekowski (Chełmża, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/6/2022
Andrzej Wiesław Nóżka (Wąbrzeźno)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/352/2022
Przemysław Lasota (Watorowo, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/342/2022
Stefan Nowak (Włocławek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/343/2022
Agnieszka Bugajska (Kusy) (Elzanowo)
Sąd Rejonowy w Toruniu
EL1E/GRz-nu/29/2022
GOSPODARSTWO ROLNE ROBERT ŁUKOMSKI (Piotrowice)
Sąd Rejonowy w Elblągu
TO1T/GRz/9/2022
ADPOL TRADE Sp. z o.o. (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/323/2022
Michał Mudrak (Włocławek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/312/2022
Łukasz Bartosiński (Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/301/2022
Piotr Brauer (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/286/2022
Robert Litwiński (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/287/2022
Wojciech Litwiniuk (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/265/2022
Sławomir Sobański (Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/266/2022
Mariusz Górski (Toruń, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/258/2022
Joanna Kujawska (Włocławek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp/15/2022
Ryszard Jerzy Rożko (Wieniec-Zalesie)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/255/2022
Kinga Królikowska (Włocławek, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/249/2022
Elwira Szubryczyńska (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/247/2022
Adrian Witkowski (Brodnica)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/248/2022
Marta Witkowska (Brodnica)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/233/2022
Paweł Wojciech Szymański (Dębowa Łąka, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GU 604/21
SKIBICKIGROUP SP. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
TO1T/GUp-s/200/2022
Stanisław Ignacak (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/185/2022
Blandyna Borowska (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GRz-nu/20/2022
Firma Usługowa NOBE Ewelina Grabania (Brzozówka)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/178/2022
Adamkiewicz Łukasz (Polkowice)
Sąd Rejonowy w Legnicy
TO1T/GUp-s/218/2022
Paweł Szlagowski (Brodnica)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/157/2022
Mieczysław Smoroń (Kijewo Szlacheckie)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/137/2022
Przemysław Borczyński (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/129/2022
Andrzej Chojnacki (czernikowo)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/125/2022
Daria Szadkowska (Piotrków Kujawski)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/127/2022
Mariola Sherif (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/126/2022
Sławomir Tomczak (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/120/2022
Marek Głodkowski (Brzozówka)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/114/2022
Sławomir Kotowski (Radziejów)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/115/2022
Jarosław Lewandowski (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/112/2022
Daniel Babski (Brodnica)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/116/2022
Mirosława Rzepińska (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/117/2022
Bożena Gużyńska (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/110/2022
Aleksandra Okoniewicz (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 31/22
Tomaszewska Hanna (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/107/2022
Rafał Piotrowski (Mirakowo)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/89/2022
Mirosław Peret (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GU/98/2022
Natalia Goździk (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/77/2022
Joanna Pasternacka (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/79/2022
Krystian Bielicki (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/58/2022
Rafał Strachowski (Łęg-Osiek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/47/2022
Sławomir Zieliński (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 27/22
Borowicka Żaneta (Raciążek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 29/22
Jagielski Zenon (Stelkin)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/29/2022
Aleksandra Biegun (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/14/2022
Elżbieta Libera (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 17/22
Jagielska Hanna Krystyna (Czernikowo)
Sąd Rejonowy w Toruniu
TO1T/GUp-s/8/2022
Michał Olejnik (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 558/21
Cymerska Elżbieta (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 557/21
Cymerski Mariusz (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
XV GR 12/21
LBJ AUTOGAZ BARTOSZ ŻYTO (Inowrocław)
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
V GU 580/21
Szymanek Krystian (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GU 569/21
Konecki Artur (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 525/21
Jednorowski Henryk (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 521/21
Różańska Maria (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GU 516/21
Faleński Krzysztof (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GU 404/21
Dudek Jolanta (Brodnica)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 504/21
Komorowski Mateusz (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GU 574/21
Słotkowski Rafał (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GU 585/21.
Kuchnicka Klaudia (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 493/21
Jagielski Michał Jarosław (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 473/21.
Piotrowska Zdzisława (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GU 520/20.
Marszałkiewicz Leokadia (Chełmno)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 463/21
Pukłacki Radosław (Mazowsze)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 465/21.
Szeląg Zbigniew (Nowa Wieś)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 464/21
Gliniecki Janusz (Chełmża)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 469/21
Gliniecka Małgorzata (Szlak Bursztynowy)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 470/21
Kostkowska Małgorzata (Chełmno)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 471/21
Kostkowski Krzysztof (Chełmno)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 455/21.
Wróblewski Włodzimierz (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 450/21
Biegun Mirosław (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 442/21
Kukuła Mariusz (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 439/21
Bojanowska Maria (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 431/21
Gapski Daniel (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 393/21
Barański Henryk (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GU 437/21
Petner Damian (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
XV GRz 23/21
OXAR Sp. z o.o. Sp. K. (Pruszcz)
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
V GUp 378/21
Wiśniewski Daniel (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 369/21
Magowska Agnieszka (Wąbrzeźno)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 355/21
Minge Krystyna (Chełmża)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 349/21
Maciejewska Dorota (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 341/21
Zasadzki Maciej (Osiek nad Wisłą)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 336/21
Neuman Sylwester (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 307/21
Hoppe Tomasz (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 299/21
Floss Edyta (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 302/21
Kamińska Sylwia (Chełmno)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 259/20
Kowalska Anna (Jabłonnowo Pomorskie)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 290/21
Kudzbalski Tadeusz (Włocławek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 291/21
Woźniak Janina (Ciechocinek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 271/21
Rojek Barbara (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 272/21
Rojek Eugeniusz (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 266/21
Kowalska Małgorzata (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 260/21
Pietrykowska Mirosława (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 59/21
Pietrykowski Mieczysław (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 242/21
Wiśniewska Bożena (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 230/21, V GUp 237/21.
Chętkowska Anna (Papowo Biskupie)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 235/21
Ceglecki Marcin (Wąpielisk)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 229/21
Litwińska Małgorzata (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 231/21
Wierzbowska Gabriela (Wąbrzeźno)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 227/21.
Makowiec Bożena (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 230/21
Wierzbowski Jan (Wąbrzeźno)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 204/21.
Krawczyk Małgorzata (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 177/21
Kacperek Maria (Lubicz Górny)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 171/21
Szemraj Filip (Józefowo)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 155/21
Cieślak Agata (Lubicz Górny)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 118/21
Lenartowski Maciej (Czystochleb)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 101/21
Zach Magdalena (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 85/21
Lewandowska Gabriela (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 82/21
Karczmarczyk Agata (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 68/21
Wilczyński Piotr (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 38/21
Ryszewska Barbara (Włocławek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
akt V GUp 29/21
Gajewska-Bąk Marzena (Wąbrzeźno)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 27/21
Armata Ewa (Wąbrzeźno)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 401/20
Kaźmierczak Agata (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 392/20
Frankowski Marcin (Lubraniec)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GRz 6/20
G & B STUDIO GÓRNY Sp. z o.o. (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 357/20
Balaryn Edward (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 245/20
Kostecki Sławomir (Chełmża)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 344/20
Aniszewska Wirginia (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 332/20
Karpiński Marcin (Lisiewo)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 331/20
Puchalski Mariusz (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 325/20
Makowska Jadwiga (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 305/20
Słowiński Dariusz (Przybranowo)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 300/20
Chmielarski Adam (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 299/20
Chmielarska Iwona (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 281/20
Noskowska Magdalena (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 268/20
Wnuk Mirosława (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 270/20
Grabowska Aleksandra (Chełmża)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 244/20
Kostecka Dorota (Chełmża)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 206/20
Słapczyńska Ewa (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 195/20
Janowski Krzysztof (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 153/20
Rasmus Monika (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 140/20
Lewandowska Anna (Kłuśno)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 143/20
Majeranowski Krzysztof (Papów Biskupi)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 116/20
Kwieciarz Zefiryna (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 86/20
Sielska Henryka (Wybudowanie Michałowo)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 84/20
Sandecka Anna (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 62/20
Kwiatkowski Marcin (Włocławek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 57/20
Galicz Marta (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 52/20
Chojnacki Zbigniew (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 45/20.
Frąckowiak Janina (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 38/20
Modrzejewska Angelika (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GU 431/19
Izydorczyk Irena (Grudziądz)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 25/20
Klejster Stanisława (Włocławek)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 17/20
Krakowski Adrian (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 144/20
Kolczyńska Agnieszka (Toruń)
Sąd Rejonowy w Toruniu
V GUp 44/19
Szczepański Adam, Szczepańska Ewelina (Ostaszewo)
Sąd Rejonowy w Toruniu