Lista sądów
Doradcy
Restrukturyzacyjni
Wyszukaj
Przetargi
Moje konto
Strona główna
Lista Doradców Restrukturyzacyjnych
Doradca Restrukturyzacyjny Damian Gądek, nr licencji. 1378, Sucha Beskidzka
Wszystkie
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
Doradca Restrukturyzacyjny Damian Gądek, nr licencji. 1378, Sucha Beskidzka
Adres:
Szpitalna 8a/5
34-200 Sucha Beskidzka
Data uzyskania licencji:
2019-10-29
Tel:
889 602 662
Województwo:
Małopolskie
Kontakt z doradcą restrukturyzacyjnym
Lista postępowań
Filtruj:
upadłość przedsiębiorców
upadłość konsumencka
postępowania restrukturyzacyjne
KR1S/GUp-s/455/2024
Zuzanna Rusin (Naprawa, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/425/2024
PAWEŁ BUKSA (Jordanów, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/39/2024
Justyna Pulchny ([object Object], [brak opisu ] / [brak opisu ])
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/1099/2023
Anna Chowaniec (Sułkowice, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/1055/2023
Katarzyna Szuba (Skawica, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/113/2024
Natalia Tatar (Wadowice, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/897/2023
ROMAN ĆWIARTKA (Rzyki, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/635/2023
Józefa Cyran ( Lachowice, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/594/2023
Karolina Świątkowska (Wadowice, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/510/2023
Krzysztof Groń (Kacwin, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/467/2023
Janina Pajerska (Nowy Targ, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/432/2023
Sławomir Godula (Kalwaria Zebrzydowska)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/417/2023
Alicja Koczur (Zebrzydowice, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp/41/2023
Maria Zawiła ( Wadowice, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/576/2023
Ludwika Fajfer (Chocznia, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GU/56/2023
Bernadeta Lucyna Bachorczyk ( Maków Podhalański, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/158/2023
Agata Rojek (Kraków, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/101/2023
Magdalena Barbara Jaglarz (Kachel) (Tarnawa Dolna)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/96/2023
Szymon Kubieniec (Kasina Wielka, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/58/2023
Elżbieta Palarska (Sucha Beskidzka, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/383/2022
Małgorzata Kozik (Kraków, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
KR1S/GUp-s/336/2022
Jarosław Kościuszko (Zubrzyca Górna)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VIII GUp 149/22/S
Strumidło-Dworzecka Joanna (Kraków)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VIII GUp 120/22/S
Bielarz Beata (Sucha Beskidzka)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VIII GUp 894/20.
Bogusz Grażyna (Pcim)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie