Lista sądów
Doradcy
Restrukturyzacyjni
Wyszukaj
Przetargi
Moje konto
Strona główna
Lista Doradców Restrukturyzacyjnych
Doradca Restrukturyzacyjny Bogdan Dobkowski, nr licencji. 559, Kolonia Warszawska
Wszystkie
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
Doradca Restrukturyzacyjny Bogdan Dobkowski, nr licencji. 559, Kolonia Warszawska
Adres:
Ułanów 29N
05-552 Kolonia Warszawska
Data uzyskania licencji:
2012-06-06
Tel:
606 665 770
Województwo:
Mazowieckie
Kontakt z doradcą restrukturyzacyjnym
Lista postępowań
Filtruj:
upadłość przedsiębiorców
upadłość konsumencka
postępowania restrukturyzacyjne
GD1G/GUp-s/852/2023
Paweł Kurkowski (Piekło, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
XIX GUp 1653/21
Górnicki Stanisław (Góra Kalwaria)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 1651/21
Radwański Marcin (Marki)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 1606/21
Zalewski Bartłomiej ()
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 1605/21.
Zalewska Katarzyna (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 1604/21
Stawicka Maria (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
V GRz 18/21
PARI COMPANY Sp. z o.o. (Kielce)
Sąd Rejonowy w Kielcach
XVIII GUp 120/21
RENEWABLE ENERGY POLAND, BARTŁOMIEJ MICHAŁ FETRAŚ (Książenice)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XVIII GU 368/21
ASYMETRIA II Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XVIII GRz 69/21
ASYMETRIA Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 42/21
Sochocka Katarzyna (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
VIII GRz 16/20
P.H.U. ROLMAX Zdzisław Bonisławski (Somianka)
Sąd Rejonowy w Białymstoku
XIX GUp 1435/20
Lewandowski Bartosz (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
VIII GRz 5/20
Firma Handlowo-Usługowa BARTEX Marcin Rogaliński (Somianka)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 1236/20.
Kaleta Małgorzata (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 1238/20
Frankowski Jerzy (Kuligów)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 1113/20
Sisicka Halina (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 1063/20.
Puciłowska Antonina (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 672/20
Baran Lucyna (warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 263/20
Moczulska Anna (Otwock)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 236/20.
Dunaj Małgorzata (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 206/20.
Strzelczyk Oksana (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 195/20
Pawlik Żaneta (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 187/20
Ruta Jadwiga (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 185/20
Stefańska Małgorzata (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 68/20
Maziarz Marta (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 67/20
Kaźmierczak Katarzyna (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XVIII GUp 1367/19
Imiński Robert (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIX GUp 1224/19
Głowacka Ewelina (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUP 684/18
MTJ POLAND Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 7/18, X GUp 56/18
Nejgebaur Małgorzata i Nejgebaur Paweł (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 4/18
IHOUSE Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 921/17
Kolsicka Anna (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 838/17
Pontek Alicja (Wieliszewo)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 462/17
Jakubowska Elżbieta (Wólka Kozodawska)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 362/17
Madej Tomasz (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 337/17
Kucharczyk Anna (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 259/17
Intepe Aneta (Pruszków)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 237/17
Kabała Paweł (Pruszków)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 181/17
Świątek Kamil (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 122/17
Szafrański Artur (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 800/16, XIX GUp 136/19
AKCENT 3 Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 725/16
Nalej Ryszard (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 697/16
Nawrocka Maria (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 560/16
Oksznajczyk Barbara (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 412/16
Bilim Elżbieta (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 350/16
Jakubowski Jakub (Wołka Kozodawska)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 272/16
BONDYS Sp. z o.o. Sp.K. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 239/16
Cieciurski Witold Andrzej (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 189/16
Momot Bożena (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 182/16
SALTCREEK INVESTMENTS Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 158/16
Szafrańska Izabela (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 138/16
Błaszczyk Andrzej (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 125/16
Wdowiak Aneta (Potycz)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 122/16
Sławińska Urszula (Nowy Dwór Mazowiecki)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 115/16
Urbański Remigiusz (Wołomin)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 83/16
Kiędra Henryka (Nowy Dwór Mazowiecki)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 646/15
Kurowska Joanna (Zalesie Górne)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 645/15
Kurowski Jakub (Zalesie Górne)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 304/15
Siedlecka Ewa Grażyna (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 302/15
Siedlecka Magdalena (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 303/15
Siedlecki Jerzy Jan (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 252/15
Wójcik Małgorzata (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 235/15
Aneta Karlik Handel I Usługi (Oświęcim)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 153/15
Przedsiębiorstwo Robót Górniczych METRO Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 79/15
Kuciapska Alina (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 19/14
Gomage Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 88/13
Bobiński Piotr wspólnik Baltica Sport Daniel Kaniewski & Piotr Bobiński s.c. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 89/13
Daniel Kaniewski wspólnik Baltica Sport Daniel Kaniewski & Piotr Bobiński s.c. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 53/13
Piekut Development Sp. z o.o. (Piaseczno)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUP 51/13
Multimedia Labs Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy