Lista sądów
Doradcy
Restrukturyzacyjni
Wyszukaj
Przetargi
Moje konto
Strona główna
Lista Doradców Restrukturyzacyjnych
Doradca Restrukturyzacyjny Wojciech Mikołaj Kapusta, nr licencji. 290, Radom
Wszystkie
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
Doradca Restrukturyzacyjny Wojciech Mikołaj Kapusta, nr licencji. 290, Radom
Adres:
K. Kelles-Krauza 13 lok. U7
26-610 Radom
Data uzyskania licencji:
2010-10-26
Tel:
501 104 650
Województwo:
Mazowieckie
Kontakt z doradcą restrukturyzacyjnym
Lista postępowań
Filtruj:
upadłość przedsiębiorców
upadłość konsumencka
postępowania restrukturyzacyjne
V GU 135/21
POLFRUT Sp. z o.o. (Łęczeszyce)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 252/21of
Mazur Magdalena (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 254/21 of
Trześniewski Adrian (Białobrzegi)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 186/21of
Wójcik Agnieszka (Lipsko)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 221/21 of.
Wdowiak Bożenna (Wysocin)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 203/21 of. [
Bocheński Łukasz (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 171/21 of.
Czachor Barbara (Warka)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 44/21of
Komorski Władysław (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 146/21 of.
Urbaniak Genowefa (Serdzice-Zawodzie)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 206/21 of
Szczepanowska Janina (Świesielice)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 197/21 of.
Gumiężny Łukasz (Kotorydz)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 190/21of
Pawłowska Marta (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 180/21.
Majewska Urszula (Tarczyn)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 178/21
Szwem Piotr (Magnuszewo)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 177/21.
Wojutyńska Beata (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 131/21 of
Kundys Małgorzata (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 112/21of.
Kowalczyk Łukasz (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 169/21 of.
Erdman Elżbieta (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 146/21
Partyka Stanisław (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 147/21 of
Drab Paweł (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 130/21of.
Kieloch Elżbieta (Pionki)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 101/21 of.
Podkowińska Barbara (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 105/21of
Adamus Justyna (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 104/21of
Pająk Anna (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 67/21 of
Zalewski Adam ()
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 113/21 of
Płaskocińska Maria (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 58/21 of.
Traczyk Paweł (Warka)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 65/21 of
Rexhepi Beata (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 53/21 of.
Sztok-Gut Bożena (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 28/21 of.
Skrzypczyński Robert (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 75/21 of.
Ciosek Patryk (Lipsko Wola Cukrowa)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 68/21
HEGOC RADOM Sp. z o.o. (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 54/21 of
Gut Waldemar (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 300/20 of.
Wróbel Beata (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 37/21 of
Adamus Karol (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 49/21
Poneta Dariusz (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 39/21 of
Stępień Jarosław (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 10/21 of
Pajączkowski Daniel ()
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GRp 6/20
MIKA Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 109/20 of.
Krzyżanowska Aleksandra (Bieliny)
Sąd Rejonowy w Radomiu
akt V GU 187/20of
Jędrzejczyk Grażyna (Grębnowola Kolonia)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 236/20 of
Łukaszczyk Renata (Jedlinsk)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 270/20 of.
Kaczor Teresa (Chotacza-Józefów)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 249/20of
Szczepaniak Grzegorz (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 216/20of.
Januszewski Przemysław (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 181/20
Stępnikowski Alan (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 162/20 of
Kończyk Paweł (Jedlnia-Letnisko)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 155/20of
Kobyłecki Krzysztof (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 150/20 of
Pietrzyk Jolanta (Tczów)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 149/20 of
Romanowski Paweł (Warka)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 135/20 of
Krzyżyk Mariusz (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 123/20 of
Majewski Damian (Zweoleń)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 172/20 of.
Bernaś Grażyna (Pionki)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 142/20of
Markowski Roman (Pionki)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 115/20of
Chuchała Aneta (Stara WIeś)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 110/20of
Stankiewicz Ewa (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 100/20 of
Jabłoński Jakub (Badków)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 93/20 of
Białaszewicz Daniel (Stromiec)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 48/20of
Bieniek Beata (Kosowo)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 59/20 of
Przetwórstwo Mięsne TED - Tadeusz Sitarski (Białobrzegi)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 31/20of.
Drzewiecka Barbara (Duży Dół)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 53/20
Dudka Paweł (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 42/20of
Kaczmarska Jadwiga (Sienno)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 39/20.
Łojek Grzegorz (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 45/20 of.
Stasiakowski Janusz (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 27/20of
Pilecka Ewa (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 21/20 of
Włodarczyk Teresa (Radomir)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 222/19 of
Norek Magdalena (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 138/19 of
Wąsik Paulina (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 141/19 of
Wesołowska Wiesława (Skaryszew)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 168/18
COLDOR Sp. z o.o. (janówek)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 89/19
ROSA-MET RADOM Sp. z o.o. (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 140/19of.
Śmielak Jolanta (Kozienice)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 85/19
Huta Szkła BERTA Sp. z o.o. (Wsola)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 139/19 of
Cieślakowski Sylwester (Zwoleń)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 82/19 of
Grabska Bronisława (Drynia)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 33/19of
Głąbowska Iwona (Sydół)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 55/19 of
Biegaj Karina (Grójec)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 53/19 of
Krawczyk Marzena (Warka)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 74/19of
Synowiec Przemysław (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 48/19 of
Mikołajczyk Paweł (Jasieniec)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 207/18 of
Masłowska Kazimiera (Grójec)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 171/18 of
Hornik Robert (Promna)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GRu 1/19
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa DEKOR Jerzy Janas (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 124/18
ABC PALIWA Sp. z o.o. (Grójec)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 3/19 of
Jaroszek Zbigniew (Wola Klasztorna)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 136/18of
Kajmer Dorota (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 128/18 of
Kielska Anna (Pionki)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 100/18of
Gryś Ewa (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 78/18 of
Teper Piotr (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 88/18 of
Mazurek Maria (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 46/18 of
Midzio Tomasz (Oblas)
Sąd Rejonowy w Radomiu
akt V GUp 103/18 of
Wasilak Beata (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 102/18 of
Wasilak Krzysztof (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 117/18 of
Koprowska Anita (Grójec)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 101/18 of
Ptasińska Krystyna (Mogielnica)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 75/18of
Makulski Jan Leszek (Jedlińsk)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 91/18of
Radomska Grażyna (Ruda Mała)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 80/18of
Tomaszewska Elżbieta (Grójec)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 79/18 of
Czernik Marianna (Klonowa)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 69/18 of
Lasota Agnieszka (Lipsko)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 32/18 of
Komisarczyk Krystyna i Komisarczyk Zygmunt (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 63/18 of
Hętkiewicz Władysław (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 61/18
METRO Przedsiebiorstwo Handlowe Jadwiga Jarosz (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 18/18of
Wołkiewicz Remigiusz (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 100/17
Kołodziejczyk-Mital Sylwia (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 83/17of
Sałek Iga (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 80/17of
Szoka Waldemar (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 64/17 of
Rycembel Zuzanna (Grabowiec)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 53/17of
Bińczyk Iwona (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 43/17 of
Kudłacz Anna (Warka)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 42/17of
Wolska Anetta (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 37/17of
Kąkol Katarzyna ()
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 27/17 of
Kowalczyk Jarosław (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 14/17of
Komosa Paweł (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 6/17 of
Zwęglińska Wiesława (Warka)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 7/17of
Zwęgliński Piotr (Warka)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 45/16 of
Dziewit Wojciech (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 44/16 of
Kuśmierska Radosława (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 35/16 of
Białczak Sławomir (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 28/16of
Płowiec Wiesław (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 23/16
Spółdzielnia Sadownicza POLFRUT (Łęczeszczyce)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 22/16 of
Balcerzak Edward (Głowaczów)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 17/16of
Sosnowska Stanisława (Bartodzieje)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GR 2/16
Zakład Mięsny NOWOPOL Krzysztof Chmielewski Sp. j. (Jedlińsk)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 15/16of
Marczak Barbara (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 16/16of
Marczak Bogdan (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 30/16 of
Domagała Teresa (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 6/16 of
Nagrodzki Mirosław Zenon (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 5/16of
Nagrodzka Katarzyna Bożena (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 59/15 of
Ryćkowski Stanisław (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 42/15 of
Kot Jarosław (Jedlińsk)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GU 68/15
JABŁUSZKO Sp. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 25/15 of
Piotrkowski Radomir (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 22/15 of
Kot Monika (Jedlińsk)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 16/15of
Bobras Krystyna (Grójec)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 20/15 of
Czarnecka Halina (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 19/15 of
Figura Tomasz (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 17/15 of
Mosiołek Ewa (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 18/15 of
Mosiołek Lech (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 15/15
Eko Food Janów Sp. z o.o. (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 14/15 of
Kot Anna (Jedlińsk)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 4/15of
Tylski Andrzej (05-622)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 1/15
PROEKO Duda Cezary (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 7/13
Janusz Kowalczyk "Centrum Radom" (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 2/13
Solidach Sp. z o.o. (Zwoleń)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 12/12
1. Paweł Tyczyński, 2. Milena Tyczyńska, 3. P.T. Transport P. Tyczyński, M. Tyczyńska Sp. Jawna (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 8/11
"TUKAN" FPHU Marek Basiński (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 5/11
Bekara Sp. z o.o. (Radom)
Sąd Rejonowy w Radomiu
V GUp 12/10
Wałęka Stanisław (Pionki)
Sąd Rejonowy w Radomiu