Lista sądów
Doradcy
Restrukturyzacyjni
Wyszukaj
Przetargi
Moje konto
Strona główna
Lista Doradców Restrukturyzacyjnych
Doradca Restrukturyzacyjny Łukasz Restrukturyzacja i Upadłość Szarek Wydro Sp. z o.o., nr licencji. 755, Mielec
Wszystkie
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
Doradca Restrukturyzacyjny Łukasz Restrukturyzacja i Upadłość Szarek Wydro Sp. z o.o., nr licencji. 755, Mielec
Adres:
Mickiewicza 52
39-300 Mielec
Tel:
600 804 368 oraz 530 870 780
Województwo:
Podkarpackie
Kontakt z doradcą restrukturyzacyjnym
Lista postępowań
Filtruj:
upadłość przedsiębiorców
upadłość konsumencka
postępowania restrukturyzacyjne
RZ1Z/GUp-s/150/2024
Grzegorz Hereśniak (Podgrodzie, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/146/2024
Katarzyna Mikosz (Krasne, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/79/2024
Dominik Rożek (Bogoria, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/82/2024
Piotr Mołda (Kielce, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/132/2024
Lucyna Bednarz (Otałęż, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/119/2024
Mariola Cisło (Mielec, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/31/2024
Grzegorz Ciepielak (Ożarów, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/11/2024
Hubert Kocoń (Przyjmo, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/12/2024
Leszek Stańczyk (Końskie, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kaliszu
RZ1Z/GUp-s/33/2024
Anna Bawoł (Mielec, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/15/2024
Teodozja Pucek (Mielec, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/32/2024
Katarzyna Przychodzka (Wilczyce, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/635/2023
JOANNA MAGURA (Mielec, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RRZ1Z/GUp-s/610/2023
Damian Bednarczyk (Mielec, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/617/2023
Paweł Węglarz ([object Object], Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/534/2023
Bogumił Rzosiński (Mielec, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/627/2023
Jan Partyka (Jarosław, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/315/2023
Krzysztof Jońca (Tursko Wielkie-Kolonia, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/458/2023
Andrzej Trela (Przemyśl, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/327/2023
Magdalena Cygan (Sandomierz, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/340/2023
Joanna Madejska-Kosoń (Połaniec, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp/33/2023
Paweł Kosoń (Połaniec, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/525/2023
Zbigniew Kania (Umieszcz, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/368/2023
Joanna Kaźmierowska (Połaniec, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/367/2023
Robert Kaźmierowski (Połaniec, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/409/2023
Natalia Pszeniczna (Ławnica, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/222/2023
Eligia Gąssowska (Podmąchocice, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/323/2023
Adam Liberadzki (Rzemień, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/204/2023
Jolanta Pater (Ćmielów, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/199/2023
Daniel Król (Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/285/2023
Sherif Habiba (Chrząstów, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/267/2023
Rafał Działowski (Przecław, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/172/2023
Seweryn Zawadzki ( Janik, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/177/2023
Joanna Kułaszka (Sandomierz, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GU/245/2023
STISGO Sp. z o.o. (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/191/2023
Tomasz Kazior (Mielec, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/328/2023
Łukasz Jaszewski ( Skarżysko-Kamienna, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/118/2023
Szymon Las ( Sandomierz, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/132/2023
Dawid Sroczyński ( Mielec, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/101/2023
Andrzej Pietralik ( Secemin, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/100/2023
Renata Duda ( Starachowice, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/79/2023
Nina Kochańska ( Krasocin, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/100/2023
Sławomir Król ( Tuszyma, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/41/2023
Piotr Stawiarski ( Raków, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/40/2023
Aneta Maj ( Ostrowiec Świętokrzyski, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/525/2022
Marcin Działowski (Chorzelów, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/464/2022
Edyta Bury (Mielec, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/469/2022
Sławomir Mazur (Mielec, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GR/34/2022
PEC SP. z o.o. (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/417/2022
Paweł Grzybowski (Głogów Małopolski, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/287/2022
Michał Czarnecki (Gnojno, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/330/2022
Robert Opaliński (Rzeszów, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/84/2022
Krystyna Młodnicka (Ostrowiec Świętokrzyski)
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp/8/2022
Danuta Adamczak ()
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/32/2022
Magdalena Drzał (Pustków)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp/6/2022
Zbigniew Madej (Bilcza)
Sąd Rejonowy w Kielcach
RZ1Z/GUp-s/12/2022
Krzysztof Stobierski (Kolbuszowa Dolna)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
RZ1Z/GUp-s/14/2022
Natalia Berowska (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
KI1L/GUp-s/10/2022
Anna Głębicka (Kielce)
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp-s/11/2022
Piotr Gębura (Rataje)
Sąd Rejonowy w Kielcach
KI1L/GUp/35/2022
T.B. FRUIT POLSKA SP. z o.o. SP.k. (Dwikozy)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 390/21
Kołodziej Krystyna (Sandomierz)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 577/21 of
Węgrzyn Irena (Rzeszów)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 569/21 of
Ciejka Sebastian (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 557/21 of
Majdanik Leopold (Kurzyna Średnia)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 587/21 of
Drzewiecki Piotr (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 547/21 of
Machnik Barbara (Radomyśl Wielki)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GU 551/21
WITEK INSTALACJE Sp. z o.o. (Sanok)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 368/21
Gawior Marek (Małgoszcz)
Sąd Rejonowy w Kielcach
VIII GUp 1089/21/S.
Ściana Agata (Tarnów)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
V GUp 512/21 of
Turkot Adam (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 336/21
Michalska Sandra (Komorów)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 317/21
Lewińska Anna (Ostrowiec Świętokrzyski)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 319/21
Sadowski Zbigniew (Kielce)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 318/21
Zbróg Elżbieta (Stary Dziebałtów)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 176/21
Janiszewski Piotr (Kielce)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 117/21
Kózka Daninik (Mąchocice Kapitulne)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 123/21 of
Syper Joanna i Syper Paweł (Ruda)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 72/21
Tkacz Grażyna (Radkowice)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 105/21 of
Gaj Mariusz (Krzemienica)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 82/21 of.
Norek-Kowalska Maria i Kowalski Wiesław (Rzeszów)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GRp 10/20
HYGIEA OFFICE S.A. w restrukturyzacji (Rzeszów)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 561/20 of
Daniec Katarzyna (Bukowno)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 550/20 of
Marszałek Paweł (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 463/20 of
Jaskot Barbara (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 464/20 of
Jaskot Jerzy (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 461/20 of
Watracz Przemysław (Tarnobrzeg)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 373/20 of
Dobrowolska Judyta (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 356/20.
Gospodarczyk Rafał (Trzesień)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
GUp 328/20
Urban Zdzisława i Urban Krzysztof (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 298/20
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe KLIMAWENTEX Sp. z o.o. (Rzeszów)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 289/20.
Kusak Aneta (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 320/20 of.
Głód Justyna (Żarówka)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 181/20
Marczak Damian (Kielce)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 172/20
Masłowska Halina (Końskie)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GRs 1/20
Piotra Mazur i Janusza Mazur wspólnicy Firma Usługowo Handlowa „MAZUR & MAZUR” Janusz Mazur, Piotr Mazur s.c. (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 82/20
Woszczyna Barbara (Brzyść)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 66/20
Dziekan Bartłomiej (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 44/20
Stępień Andrzej (Skarżysko Kamienna)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 36/20
Przemyska Maria (Milanowska Wólka)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 514/19
Kilian Mieczysław (Wadowice Górne)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 496/19
Kopacz Barbara (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 316/19
Zamojska Iga (Sandomierz)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 440/19
Kornatowska Urszula (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 412/19
Busse Bartosz (Tarnobrzeg)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 254/19
Pietrusińska Barbara (Sandomierz)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 255/19
Słoma Ewa (Opatów)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 331/19
Brzoza Krystyna (Majdan Królewski)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 330/19
Kwarciany Wiesław (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 296/19
Ortyl Karolina (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 189/19
Ostrowska Danuta (Sędziszów)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 214/19
Polak Agnieszka (Wampierzów)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 140/19
Kaźmierczyk Agnieszka (Kunów)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 123/19
Kaźmierczyk Andrzej (Kunów)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 124/19
Posłowski Artur (Radomek)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 173/19
Kopeć-Gacek Teresa (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 130/19
Woszczyna Grzegorz (Brzyście)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 58/19
Gołdyn Adrian (Waśniowo)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 57/19
Krawczyk Marta (Ostrowiec Świętokrzyski)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 24/19
Karwacki Wiesław (Skarżysko-Kamienna)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 26/19
Trela Barbara (Sandomierz)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 25/19
Choromański Andrzej (Kielce)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 13/19
Raus Renata (Osiny)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 418/18
Głowacka-Peret Katarzyna (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 392/18
Szczygieł Anna (Dębica)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 313/18
Cichoń Dorota (Ostrowiec Świętokrzyski)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 312/18
Sokołowska Janina (Kielce)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 272/18
Kaczmarczyk Czesława (Kielce)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 275/18
Celniak Bogda (Kielce)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 264/18
Brudek Arkadiusz (Ostrowiec Świętokrzyski)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 237/18
Pacek Janina (Starachowice)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 159/18
JANPOL Sp. z o.o. Sp. K. (Chmielnik)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 150/18
Turbiarz Przemysław (Starachowice)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 196/18
Indyk Eliza (Chorzelów)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 172/18
Wiącek Wiesław (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 165/18
Biernat Grzegorz (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 127/18
Guła Ewa (Opatów)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 126/18
Rzepa Halina (Staszów)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 125/18
Dudek Stanisław (Kielce)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 158/18
PANDA Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o. (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 107/18
Niziołek Marzena (Skarżysko-Kamienna)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 100/18
Strugała Wojciech (Sandomierz)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 97/18
CARMICHAEL ENGINEERING GROUP LTD Sp. z o.o (Starachowice)
Sąd Rejonowy w Kielcach
V GUp 127/18
Głodzik Michał (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 119/18
Lesiak Agnieszka Katarzyna (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 64/18
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ART-BUS Chlost Robert (Wola Mielecka)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 43/18
Dutkiewicz Lidia (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 40/18
Baran Janusz Marcin (Zdziarzec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 7/18
Adamska Paulina (Wzdów)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 310/17
Machowski Albert (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 213/17
Hańka Halina (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 280/17
Adamski Adam (Wzdów)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 162/17
Klaus Marek (Mielec)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 144/17
Martynuska Emilia (Rzeszów)
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
V GUp 105/17, VIII GUp 127/18/S
Kowalska Dorota (Mielec)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie