Lista sądów
Doradcy
Restrukturyzacyjni
Wyszukaj
Przetargi
Moje konto
Strona główna
Lista Doradców Restrukturyzacyjnych
Doradca Restrukturyzacyjny Grzegorz Krzysztof Szykulski, nr licencji. 442, Katowice
Wszystkie
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
Doradca Restrukturyzacyjny Grzegorz Krzysztof Szykulski, nr licencji. 442, Katowice
Adres:
ul. Jesionowa 22
40-158 Katowice
Data uzyskania licencji:
2011-07-29
Tel:
600 327 429
Województwo:
Śląskie
Kontakt z doradcą restrukturyzacyjnym
Lista postępowań
Filtruj:
upadłość przedsiębiorców
upadłość konsumencka
postępowania restrukturyzacyjne
WA1M/GRz-nu/108/2023
MERLIN COMMERCE SP. z o.o. (Warszawa)
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
X GUp 1333/21/12
Kubica Bożena (Czechowice-Dziedzice)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
brak
GOSPODARSTWO ROLNE "NOWAKEKO" JERZY WOJCIECH NOWAK (Jaczków)
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze
X GUp 377/20/1
Knetki Dariusz (Katowice)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 376/20/1.
Lenart Piotr (Jaworzno)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 347/20/1
Komand Łucja (Katowice)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 344/20/1
Özkan Anna (Sosnowiec)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 345/20/1
Racut Wanda (Tychy)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 348/20/1
Dworak Piotr (Katowice)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 326/20/1
Turek Marian (Sosnowiec)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 327/20/1.
Turek Halina (Sosnowiec)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 280/20/7
P.P.H.U. DAMARIS Sławomir Perdak (Dąbrowa Górnicza)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 12/19/1
CPR Sp. z o.o. (Dąbrowa Górnicza)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GRp 6/18/1
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ECEBUD Sp. z o.o. (Tychy)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 29/18/1
Turemka Barbara (Zawiercie)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X Gup 30/18/1
Turemka Bernard (Zawiercie)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 18/18/1
FLASKO Sp. z o.o. (Dąbrowa Górnicza)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 221/17/1
SILBUD Sp. z o.o. (Katowice)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 150/17/1
Zielonka Dominik (Bytom)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 149/17/1
Czekajski Marcin (Dąbrowa Górnicza)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 116/17/1
Kubik Danuta (Czechowice-Dziedzice)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 75/16/1
Borowska Zofia (Ornotowice)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
XII GUp 68/16
Jeziorska Dorota ()
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X GUp 20/15/11
FORSOLIS Sp. z o.o. (Katowice)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 16/15/12
MCL Nieruchomości - Anna Lichtenstein (Katowice)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 17/13/1
Piecexport-Piecbud S.A. (Dąbrowa Górnicza)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 45/12/1
Inprorem Sp. z o.o. (Tarnowskie Góry)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 35/12/1
Bomis S.A. (Katowice)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
X GUp 35/11/9
Elastic Line Sp. z o.o. (Dąbrowa Górnicza)
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach