Lista sądów
Doradcy
Restrukturyzacyjni
Wyszukaj
Przetargi
Moje konto
Strona główna
Lista Doradców Restrukturyzacyjnych
Doradca Restrukturyzacyjny Zbigniew Marian Gach, nr licencji. 234, Czechowice-Dziedzice
Wszystkie
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
Doradca Restrukturyzacyjny Zbigniew Marian Gach, nr licencji. 234, Czechowice-Dziedzice
Adres:
Kręta 2A
43-500 Czechowice-Dziedzice
Data uzyskania licencji:
2010-08-26
Tel:
605 272 233
Województwo:
Śląskie
Kontakt z doradcą restrukturyzacyjnym
Lista postępowań
Filtruj:
upadłość przedsiębiorców
upadłość konsumencka
postępowania restrukturyzacyjne
BB1B/GUp-s/450/2023
Ryszard Koczur (Bielsko-Biała, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
BB1B/GUp-s/87/2022
Jakub Żuławski (CZechowice-Dziedzice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
BB1B/GUp-s/82/2022
Paweł Dziendziel (Zaboborze)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GU 571/21
EPALO Sp. z o.o. (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
BB1B/GUp-s/45/2022
Marek Szczotka (Cisiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
BB1B/GUp-s/39/2022
Arkadiusz Surma (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 588/21
Kruszeniuk Mirosław (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 571/21
Rymorz Adam (Skoczów)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 558/21
Kohut Tomasz (Goleszów)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 553/21
Gonera Jolanta (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 554/21
Wolańska Kazimiera (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 540/21
Mrzyk Anna (Chybie)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 541/21
Witkowski Krzysztof (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 538/21.
Stokłosa Bolesław (Górki Wielkie)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 529/21.
Blaut Barbara (Kozy)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 508/21.
Ruff Paweł (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 500/21
Sobol Krzysztof (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 483/21
Śliż Ewa Helena (Jaworzno)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 468/21
Jankowska Ewa (chybie)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 471/21
Millner Tomasz (Skoczów)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 461/21
Grzyb Teresa (Ustroń)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 439/21
Tomiczek Grzegorz (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 429/21
Chlubicka Zofia (Skoczów)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 404/21
Omorczyk Piotr (Ustroń)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 373/21
Stańco Tadeusz (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 347/21
Jarczyk Mariusz (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 318/21
Krajewska Maria (Międzyrzecze Dolne)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 306/21
Tkaczyk Damian (Ustroń)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 296/21
Feruga Dominik (Jawor)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 281/21
Białożyt Wojciech (Jasienica )
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 265/21
Rajwa Danuta (Strumień)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 248/21
Herzyk Alicja (Ustroń)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 247/21
Juraszek Marcin (Węgierska Górka)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 235/21
Sztykiel Marcin (Jawor)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 221/21
Ramza Elżbieta (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 222/21
Caputa-Błasiak Joanna (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 211/21
Michalska Zofia (Węgierska Górka)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 200/21
Nowak Daniel (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 197/21
Tlałka Mariusz (Meszna)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 181/21
Hupert Małgorzata (Łazy)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 171/21
Gizicka Barbara (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 125/21
Jędrak Wojciech (Pisarzowice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 121/21
Dyrlaga Iwona (Cięcina)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 120/21
Kopeć Jacek (Jasienica)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 119/21
Kędzior Marcin (Kaniów)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 103/21
Kozik Klaudiusz (iłownica)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 97/21
Okruta Beata (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 96/21.
Zabagło Dorota (Cięcin)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 3/21
Sołtysek Marian (Grodziec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 82/21
Doboszyński Ryszard (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 57/21
Filbrandt Izabela (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 49/21
Gabryś Weronika (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 37/21
Sobolewska Helena (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 33/21
Glica Joanna (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 11/21
Dziewiątka Jadwiga (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 14/21
Banaś Mirosław (Holandia)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 562/20
Kozik Joanna (iłownica)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 564/20
Habdas Monika (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 545/20
Sobolewska Dorota (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 536/20
Chryst Sebastian (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 523/20
Gawlas Andrzej (Sopotnia Wielka)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 522/20
Skiba Jacek (Jasienica)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 520/20
Sojka Mateusz (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 454/20
Hulewicz Daria (Grodziec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 471/20
Czerwionka Janusz (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 463/20
Staniek Arkadiusz (Cieszyn)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 465/20
Wójcik Adrian (CZechowice-Dziedzice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 451/20
Brzuchański Szymon (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 441/20.
Turek Dariusz ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 434/20.
Knapek Urszula (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 400/20
Pośpiech Teresa (Dębowiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 354/20
Czakański Ryszard (Ustroń)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 355/20,
Lipska Dorota (Mazańcowice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 295/20
Zamarska Ewa (Dębowiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 266/20
Dunajska Julia (Ustroń)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 254/20
Rychel Anna (Skoczw)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 256/20
Matusiak Jolanta (Wieszczęty)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 237/20
Byśkiewicz Agata (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 238/20
Byśkiewicz Tomasz (Bielsko_Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 213/20
Szlachetka Jarosław (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 211/20
Mrowiec Magdalena (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 141/20
Jagosz Katarzyna (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 199/20
Jakubiec Adrian (Łodygowice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 182/20
Wieczorek Michał (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 194/20
Szulc Artur (Bielsko-Bisła)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 303/20
Bączkiewicz Ewa (Skoczów)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GRp 5/20
INTRAPOL II Sp. z o.o. (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 229/20
Ślęk Mirosław (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 145/20
Hofmann Halina (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GU 41/20
Kobielusz Robert (Istebna)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 144/20
Tomiczek Dariusz (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 136/20
Sokołowski Konrad (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 110/20
Elżbieciak Dorota (Czaniec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 91/20
Chrustek Grażyna (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 85/20
Tomiczek Teresa (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 46/20
Szczotka Jacek (Brzuśnik)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 35/20
AERO LOGIN Sp. z o.o. (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 28/20
Rom Bożena (Jeleśni)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 26/20
Puchałka Kazimierz ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 16/20
Broda Halina (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 11/20
Cwajna Ewa ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 247/19
Nowak Witold (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 236/19
Nikiel Klaudia (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 214/19
Matusiak Bogusław (Więszczęty)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 208/19
GARBARNIA SKOTAN S.A. (Skoczów)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 205/19
Zielińska Barbara (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 207/19
DROMIL Sp. z o.o. (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 186/19
Medoń Barbara (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 176/19
Kajstura Joanna (Jaworze)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 175/19
Grygierczyk Łukasz (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 171/19
Kruczek Wanda (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 146/19
Ruciński Jarosław (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GRs 4/19
KOTŁY ŻYWIEC Bartosz Bizoń i Wspólnicy Sp. J. (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 136/19
Ogłaza Irena ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 88/19
Szewczyk Jarosław (Węgierska Górka)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 80/19
Byrski Leszek (Kozy)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 77/19
Szwed Sebastian (Trzebinia)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 177/19
Bizon Maria (Andrychów)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 64/19
Kolonko-Szepe Bogusława (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 43/19, V GUp 321/17
Kamiński Grzegorz (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 35/19 „of”
Cwajna Krystyna (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 33/19
KONSBUD-BIELSKO Sp. z o.o. (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 15/19 „of”
Buchała Jolanta (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 2/19
JWC CORP Władysław Czekaj (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 1/19 „of”
Knapczyk Marta (Przybędza)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 187/18 lik
Tomasz Zawada ZAWADA-TRANS (Górki Wielkie)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 174/18 „of”
Olma Magdalena (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 169/18 „of”
Gabryś Janina (Pewel Wielka)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 490/18
Jezierska Paulina (Oświęcim)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 146/18 lik
Przedsiębiorstwo Komunikacyjne TRANSKOM Sp. z o.o. (Skoczów)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 132/18 „of”
Szczypka Dorota (Zaborze)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 108/18 „of”
Rudzki Tomasz (Pisarzowice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GRs 4/18
MULTIMEDIAL Sp. z o.o. (Rudzica)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GRu 3/18
Handel Usługi Marekwica Janusz (Ustroń)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 97/18 „of”
Piotrkowicz Jerzy (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 82/18 „of”
Foks-Moś Marzena (Wilamowice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 79/18 „of”
Burejza Urszula (Kozy)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 27/18 lik
Agnieszka Mękwińska "GA-MEAT" (Rudzica)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 25/18 „of”
Rogoziński Daniel (Czechowice-Dziedzice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 46/18
Smolarek Jadwiga (Kęty)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 17/18 „of”
Grzesło Ewelina Józefa (Witanowice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 13/18 „of”
Loranc Aleksandra (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 15/18 „of”
Bąk Maria (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 198/17 „of”
Pamuła Monika (Zwardoń)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 199/17 „of”
Wójcikiewicz Mateusz (Dankowice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 182/17 „of”
Nikiel Bożena (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 171/17 „of”
Bogdał Izabela (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 161/17 „of”
Tlałka Artur (Radziechowy)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 152/17 „of”
Badocha Szymon (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 130/17 „of”
Stęplewski Jerzy (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 127/17 „of”
Adamus-Foks Anna (Kęty)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 116/17
Zakład INSTAL Wod-Kan CO i Gaz Michał Bizoń (Łękawica)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 107/17 „of”
Antonik Agnieszka (Ligota)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 106/17 „of”
Filipczyk Patryk (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 75/17 „of”
Gryc Danuta (Czechowice-Dziedzice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 79/17„of”
Kalandyk Gertruda (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 76/17 „of”
Erdmańska Izabela (Zwardoń)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 72/17 „of”
Hamerlak Barbara (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 69/17 „of”
Domżalska Agata (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 71/17 „of”
Bujok Urszula (Ustroń)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 67/17 „of”
Drąg Agata (Stara Wieś)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 63/17 „of”
Cwajna Angela (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 59/17 „of”
Cwajna Nikolina (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GRp 4/17
Tlałka Artur ARMET Srowce Wtórne (Radziechowy)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 51/17 „of”
Lach Anna (Jasienica)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 49/17 „of”
Krulicki Wiesław (Czechowice-Dziedzice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 41/17 „of”
Ogrodzki Tomasz (Jasienica)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 23/17 „of”
Wieczorek Maciej (Mazanowice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 41/17
Adamus Zofia (Bulowice)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 5/17 of
Biłka Stanisław (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 6/17 of
Dubiel Jadwiga (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 2/17
Stochmala Franciszek (Kęty)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 191/16 „of”
Mołek Marian ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 182/16 „of”
Kowalska Urszula (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 360/16
Jarominek Iwona (Kęty)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 171/16 „of”
Filipczyk Piotr (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 170/16 lik
LEXIMUS Sp. z o.o. (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 168/16 lik
Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Jucha (Świętoszówka)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 326/16
Kumala Henryk (Gorzów)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 159/16 lik
PHU ELTIM Sp. z o.o. (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 158/16 „of”
Płatek Anna (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 280/16
Kumala Maria (Gorzów)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 138/16 „of”
Ogrodzka Barbara (Jasienica)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 139/16 „of”
Wlaźlak Maria (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 132/16 lik
FB Kusak Firma Budowlana Róża Kusak (Jaworze)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 127/16 „of”
Niedzińska Barbara (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 117/16 „of”
Wysoczańska Wiesława (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GRu 1/16
Włoch Janusz Zakład Robót Inzynieryjnych WODPOL (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 113/16 „of”
Janota Artur (Pewla Ślemieńska)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 107/16 „of”
Konopka Wojciech (Bystra)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 102/16 „of”
Tyc Urszula (Łodygowice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 97/16 „of”
Stanek Andrzej (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 87/16 „of”
Socha Bożena ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 84/16 „of”
Witas Adam (Sopotnia Wielka)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 81/16 „of”
Miech Władysław (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 74/16 „of”
Bizoń Mieczysław (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 60/16 „of”
Szczelina Tadeusz (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 14/16 lik
Modna Odzież i Pasmanteria u Martyny Martyna Gałuszka (Świnna)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 113/15
JUST JEANS Sp. z o.o. (Andrychów)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 137/15/S
Achinger Rafał (Andrychów)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VIII GUp 138/15/S
Stochmal Aleksandra (Kęty)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 108/15
Z.P.H.U. Zbigniew Olearczyk (Wilamowice)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 109/15 lik
P.P.H.U.R. Józef Francuz (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 113/15/S
Garus Barbara (Miechów)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 103/15 lik „of”
Adamus Jolanta ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 91/15 lik. „of”
Białoń Tadeusz ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 92/15 „of”
Szczepaniak Piotr ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 88/15 lik „of”
Pawłowski Ryszard ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 84/15 lik „of”
Szweder Jerzy ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 76/15 lik
ADS POLAND Sp. z o.o. (Brenna)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 63/15 lik. „of”
Szczelina Aleksandra ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 60/15 lik. „of”
Zabost Krystian ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 53/15 lik „of”
Kuglin Dariusz ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 47/15 „of”
Białoń Krystyna ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 44/15/S
Jania Ewa (Kraków)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VIII GUp 42/15/S
Chmielniak Małgorzata (Kety)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 38/15 lik „of”
Zieliński Sławomir ()
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 5/15/S
LOGO JANINA Sp. z o.o. (Siemianowice Śl.)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 12/14 lik
Komot Sp. z o.o. (Cieszyn)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 17/14/S
Jerzy Barko "Abatex" - Produkcja Odzieży, Handel, Usługi, Eksport-Import Jerzy Batko (Przeciszów)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 9/14 lik
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "Skobud" Sp. z o.o. (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 3/14
Szołdra Małgorzata "Salooon" (Górki Wielkie)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 1/14
Kinga Sp. z o.o. KRS: 0000056298 (Warszawa)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 16/13 lik
Elkomex-98 Sp. z o.o. (Bielsko-Biała)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 8/13 lik
Monmax usługi Ogólnobudowlane Talik Monika (Cisiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 7/13 lik
PHU Pionier Jolanta Adamus (Bestwina)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 3/13/lik
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Żywcu Sp. z o.o. (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 1/13 lik
Usługi Remontowo-Budowlane Talik Jacek (Cisiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VIII GUp 33/12/S
Polskie Mięso Sp. z o.o. (Sucha Beskidzka)
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
VI GUp 23/12 lik
Sznyr Łucja, Sznyr Jacek wspólnicy ZPUH Sznyr-Sznyr s.c. oraz Janusz Sznyr Warmer FPUH (Międzyrzecze Górne)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 11/12 lik
Kogutomania Internetowy Sklep Wędkarski Ewa Jarecka (Ujsoły)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 9/12 lik
Zakłady Mięsne Cieszyn Sp. z o.o. (Cieszyn)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej
VI GUp 7/11 lik
Brierlivia Developments Limited Sp. z o.o. (Żywiec)
Sąd Rejonowy w Bielsku Białej