Lista sądów
Doradcy
Restrukturyzacyjni
Wyszukaj
Przetargi
Moje konto
Strona główna
Lista Doradców Restrukturyzacyjnych
Doradca Restrukturyzacyjny Marek Janusz Młynarczyk, nr licencji. 351, Szczecin
Wszystkie
Dolnośląskie
Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
Doradca Restrukturyzacyjny Marek Janusz Młynarczyk, nr licencji. 351, Szczecin
Adres:
Bogusława X 40/4
70-441 Szczecin
Data uzyskania licencji:
2011-02-04
Tel:
669 681 080
Województwo:
Zachodniopomorskie
Kontakt z doradcą restrukturyzacyjnym
Lista postępowań
Filtruj:
upadłość przedsiębiorców
upadłość konsumencka
postępowania restrukturyzacyjne
SZ1S/GUp-s/73/2024
Marek Żołnowski (Stargard, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
SZ1S/GUp-s/71/2024
Ewa Leszczyńska (Szczecin, Polska / POLAND)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
SZ1S/GUp-s/36/2023
Halina Kozakiewicz (Szczecin, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
SZ1S/GUp-s/1/2023
Katarzyna Kotlarz ( Szczecin, Polska / POLAND )
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
SZ1S/GUp-s/124/2022
Józef Kołodzieżny (Stargard)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 429/21
Sidorowski Paweł Tadeusz (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 432/21
Pieczara Katarzyna (Okunica)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 427/21
Major Katarzyna (Banie)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 385/21
Małowiecki Marek (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 305/21
Korończuk Robert (Goleniów)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 303/21
Sawicka Elżbieta (Nowogard)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 304/21
Grzegorczyk Wojciech (Węgornik)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 99/20
Antczak Łukasz (Stargard)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 104/20
Młynarska Halina (Gryfice)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 95/20
Grzelak Elżbieta (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 84/20
Wernik Krystyna (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 77/20
Jurkiewicz Krystyna (Świnoujście)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 120/19
Wieczorek Ewa (Goleniów)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 116/19
Jasiurska Barbara (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 97/19
Pastuszka Karolina (Goleniów)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 96/19
Kaczyńska Barbara (Dębno)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 51/19
Litwiniak Izabela (Goleniów)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 50/19
Łęcka Anna (Choszczno)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 40/19
Parada Bronisław (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 35/19
Kuleta Bogusława (Stargard)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 30/19
Grosicka Danuta (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GRs 6/18
GEOBIKE Sp. z o.o. (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 115/18
Jaworska Janina (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 91/18
Bujalska Marzena (Przecław)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 64/18
Gawron Łukasz (Gryfice)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 57/18
Bujalski Zbigniew (Przecław)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 41/18
Krawczyński Jerzy Jan (Granica)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 32/18
MONT-BUD Sp. z o.o. (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 31/18
Rauze Janina (Myślibórz)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
V GUp 45/18
Jungiewicz Marzena (Oleśnica)
Sąd Rejonowy w Kielcach
XII GUp 21/18
Łach Stanisław (Trzebiatów)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 6/18
Sosnowski Radosław (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 1/18
Tobjasz Piotr (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 159/17
Porębny Jerzy (Paprotno)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GRp 8/17
BOSMAN-FISH Romuald Podolski (Dziwnów)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 149/17
Działkowski Andrzej (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 138/17
Bruś Marzena (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 129/17
Kołodziejczyk Zbigniew (Oborzany)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 123/17
Bodo Tomasz (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 98/17
Furmann Anna (Myśliborz)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 83/17
Matyjanka Tadeusz (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 82/17
Matyjanka Teresa (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 77/17
Czerniawski Tadeusz (Cychry)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 76/17
Czerniawska Hanna (Cychry)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 65/17
Włodarska Iwona (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 63/17
Szczęsna Magdalena (Police)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 58/17
Chodorowska Anna (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 49/17
Augustyniak Teresa (Police)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 42/17
Żakowicz Dominika (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 28/17
Łoszkowski Bronisław (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 107/16
REALITY Marcin Zalewski (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 65/16
Cybulski Krzysztof (Stargard)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 69/15
CENTRUM INTERNATIONAL Sp. z o.o. (Gryfice)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 61/15
Palczewska Danuta (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 37/15
Baś Anna (Stargard Szczeciński)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 7/15
Rojax CNC Machining Sp. z o.o. (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 4/15
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane KPRB S.A. (Stargard Szczeciński)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 39/12
Euroconstructor Sp. z o.o. (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 30/12
Masters S.A. (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 35/11
KOPART Sp. z o.o. (Szczecin)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
XII GUp 23/11
Kołacz Dorota wspólnik STAL-KOL s.c. Jerzy Kołacz, Dorota Kołacz (Stargard Szczeciński)
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie